Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mennyire jön be...

Lányok, mennyire jön be nektek az, ha egy fiú szinte mindig meg tud nevettetni titeket?

Figyelt kérdés

Én egy nagyon humoros fiú vagyok,aki rengeteg szituációból ki tudja hozni a legjobbat humor terén.Nonverbálisan is annak tartom magamat,mert például amikor elsőnek fekszem le egy lánnyal és letolom a nadrágomat mindegyik lány hangosan felnevet.

Nektek ez tetszik?



2014. jún. 3. 13:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
hahaha more funny pls :D most a humorérzékedet vagy a péniszméretedből fakadó komplexusodat próbálod kompenzálni?
2014. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez jó szerintem,csak ne legyenek perverz illetve ocsmány poénjai!
2014. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szeretek mosolyt csalni a lányok arcára,attól minden hölgy kivirágzik:)

A nevetés pedig a hosszú élet titka:)

Miért kellene kompenzálnom?Én örülök,hogy így is a kedvére tudok tenni egy lánynak.

2014. jún. 3. 13:47
 4/11 anonim válasza:
Nekem bejön :D szeretek nevetni :D
2014. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
spongyabobos a kisgatyád?
2014. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem abszolút bejön, szeretek nevetni, és szeretem ha megnevettetnek :D
2014. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyen fiúk a férjjelöltek.
2014. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem különösebben hat meg. Van ilyen haverom nem véletlenül maradt haver.
2014. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

alapvetően ez tök előnyös tulajdonság, ha vki nem viszi túlzásba... volt egy nagyon mókamester barátom, és egy idő után untam már, h mindig csak poénos dolgokkal jött, és nevetni "kellett"... de ez persze nem a kapcsolat elején volt így. sztem ha idővel ő is tudott volna nem poénos dolgokról, komolyan is beszélgetni, nem ábrándulok ki belőle.

de hát mindketten nagyon gyerekek voltunk még.

szóval ez tök jó, szép hozzáállás h meg szeretnéd nevettetni a lányt, de ne legyél "sok", ha érted mire gondolok.^^

2014. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A humor alapvetően bejön, de szeretem, ha kellően komoly tud lenni vki fontos pillanatokban.
2014. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!