Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác szinte minden nap...

Ha egy srác szinte minden nap ír, többet érez barátságnál?

Figyelt kérdés

Még régebben jelölt be facebookon, aztán beszélgettünk, sokat. Volt pár hónap szünet és ismét rám írt. Találkoztunk kétszer, de nekem közben lett pasim. 4-5 hónapja minden héten rám ír, van h órákat beszélgetünk, de van h csak pár szót váltunk. Közben szakítottam a pasimmal. Már hetek óta minden nap beszélünk, szinte mindig ő ír. Ha eltűnök, akkor is keres, h mi van velem. Pár napja találkoztunk újra, harmadszorra. Én kezdek iránta többet érezni, de nem tudom, ő hogy van vele. Mikor volt pasim, akkor megbeszéltük, h bejövünk egymásnak, de ennyi. Mit gondoltok? Többnek tart mint egy barát, ha minden nap keres?

20/L


2014. máj. 31. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen csak félénk, mond el ezt neki, nagyon fog örülni.
2014. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!