Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok egy srác ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy srác ha többet érez a barátságnál, egy csajhaver iránt. Elmondja őszintén a lánynak? :D vagy kussoljon és feletse el? :D

Figyelt kérdés
Hát gondoltam felteszek már egy ilyen jellegű kérdést is h erre mennyire válaszoltok és mien véleményekkel..:D:D
2010. ápr. 11. 23:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát ha a lánynak nincs senkije akkor hozakdojon elő(lehetőleg lassan ) azzal h ő többet szeretbne,

ha van vkija alánynak akkor marad a hallgatás de nem kall elfelejteni, haverok maradhatnak

2010. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem addig, amíg ilyen a megfogalmazása semmiképpen ne szólaljon meg, mert esélye nem lesz...
2010. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ugyan mert kellene elfelejtenie?...ezt a hulye felfogast....mondja meg a lanynak, hogy bejon neki es kesz...a mai vilagban tenyleg ennyire beszariak a fiuk?
2010. ápr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nielindi ***** válasza:

legjobb fiubarátom megmondta, h 3 éve szerelmes belém. mondtam neki, h sajnos ezt én nem tudom viszonozni, meg nekem fontosabb a barátságunk. azért nem probáltam volna ki, h vele milyen egy kapcsolat, mert akkor régota nem volt pasim.


23/L

2010. ápr. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nos, először is ne vigyorogj majd rá mint a vadalma. Légy komoly nézz a szemébe és légy magabiztos.

Aztán ha van jelenleg pasija akkor tényleg jobb ha egyenlőre hallgatsz, és vagy türelmes leszel és kivárod, hogy háátha szakítanak vagy találsz egy barátnőt. A barátság olykor többet ér és több ideig is tart mint egy párkapcsolat.


Ha nincs barátja, akkor nem látom akadályát annak, hogy elmond neki hogy mit érzel iránta. De próbáld meg úgy megfogalmazni, hogy ha nem akar a párod lenni akkor szeretnéd, hogy barátok maradjatok. Mert gondolom végleg elveszíteni nem akarod. Ha almondod az érzéseidet akkor legalább megnyugszol, és tudni fogod hogy , hogy álltok. De ha nemet mond, akkor mondom, fogadd el a barátságát.

2010. ápr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát jólvan mondhattok még véleményeket, akár saját tapasztalat alapján is..:):D De am parázhat attól is egy srác, h beégeti magát vagy nem lesz olyan a barátságuk, mint régen..:)Necces egy dolog ez, az bizztos...
2010. ápr. 12. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:
de mar igy sem olyan a baratsagotok, mert te tobbet erzel...ha nem mondod el neki, szenvedni fogsz...
2010. ápr. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hmmm... ezt furcsa olvasni... rávágtam volna azonnal hogy ne mond el... de arra jutottam hogy attól függ hogy milyen barátságban vagytok. Ha egy olyan akivel haver vagy és legfeljebb néha beszéltek komoly dolgokról, viszont jól elszórakoztok, buliztok, akkor el lehet neki mondani, menrt utána ha nemet mond akkor is barátok maradhattok.

Viszont ha egy olyan sokat dumálos barátság,ahol kiöntöd neki a lelked, ott nem szerencsés ha visszautasit, mert utána már nem fog tudni veled ugyanúgy beszélni...


Bocsi az értelmetlen részekért, remélem ki lehet venni belőle hogy mit akartam irni.. :D

2010. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kössziszépen a kommenteket...értelek titeket..már közvélemény kutatásnak is megérte...:D:D De még mondhattok párat.:D Minnél több annál érdekesebb..:P
2010. ápr. 14. 23:27
 10/11 anonim ***** válasza:
én azt mondom, hogy mondja el a lánynak...de a mai fiatalság olyan besz@ri, hogy őszinteséget nem lehet várni tőle....
2010. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!