Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi lehet a probléma? (többi...

Mi lehet a probléma? (többi lent) 14/f.

Figyelt kérdés

Már rengeteg helyen próbáltam ismerkedni, a lányok általában kedvelnek mert művelt és humoros vagyok meg jól szót tudok érteni minden korosztállyal. Már régóta szeretnék egy barátnőt, egy komoly kapcsolatot de általában mindig azt a választ kapom hogy " kedvellek és tényleg cuki meg aranyos vagy de nem vagy az esetem, sajnálom" . Persze ezt megértem hiszen nem lehetek mindenkinek az esete. De azért furcsállom azt hogy eddig egyetlen olyan lánynak sem jöttem be akik nekem tetszenek. Sokan mondták hogy próbálkozzak más típusú lányokkal de nem teszem. Mert nem vagyok képes más típusú lányokhoz vonzódni. És úgy vélem hogy helyesen cselekszem. Mert ha nem érzeném jól magam 100 százalékosan egy párkapcsolatban, akkor mit értelem lenne. De hát akkor is már kezd nagyon zavaró lenni ez a magány érzet, rossz látni más srácokat kézen fogva sétálni a a barátnőjükkel. Meg a múltkor amikor elmentünk egy házibuliba az egyik legjobb barátommal és tőlem kb egy métere ott csókolózott a barátom a barátnőjével én pedig csak ott álltam az italommal a kezemben és egy haverommal beszélgettem miközben a (napszemüveggel szerencsére eltakart) szememből ki csordultak a könnyek. Mert hát nekem mérnem jut ki az ilyen élvezetekből..... Most tudom hogy néhányan ez miatt nyálasnak tartotok, de én nagyon érzékeny típus vagyok szóval nagyon szomorú tudok lenni akár kis dogok miatt is.


Na de a konkrét kérdésem az lenne hogy mi lehet a baj a külsőmmel? Tudom hogy ezt nehéz lenne kép nélkül meg állapítani úgyhogy annak aki szeretne választ adni a kérdésemre küldök képet privátban. Elsősorban lányok válaszára lennék kíváncsi mert hát tőlük kapom a vissza utasítást szóval talán azt is meg tudják mondani hogy mi lehet a baj. Egyébként ha valakinek tetszenék a kép alapján akkor szívesen ismerkedek is mert hát igyekszem minden esélyt megragadni a barátnő szerzésre.


Elnézést a hosszú leírásért, de próbáltam minél jobban felvázolni a helyzetet.



2014. jún. 2. 14:38
1 2
 11/13 anonim válasza:
küldheted a képet :) 14/L
2014. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem is mutizz képet lécci
2014. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ha még aktuális akkor küldhetsz.. :)
2014. jún. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!