Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy végre az a...

Mit tegyek, hogy végre az a nem vegyen észre amelyikhez vonzódom? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik a kérdés és előre is elnézést a hosszú kifejtésért.


Tehát tudni kell rólam, hogy a stílusom, a hobbijaim és úgy a viselkedésem is elég fiús. Eddig ugyan hosszú hajam volt mert szüleim nem voltak képesek elfogadni, hogy ilyen vagyok így nem engedték levágatni a hajam, de nagy örömömre 18 lettem és elmentem a fodrászhoz, végre rövid hajam lett és sokkal jobban érzem magam. Továbbá tudni kell rólam, hogy a természet nem volt valami bőkezű velem nőiesség terén fizikailag SEM... laposabb vagyok mint egy béka amin átment az úthenger, de hát ez van :D


A problémám az, hogy bármit csinálok, de TÉNYLEG bármit a lányok nem vesznek észre... vagy hát ... na jó észre vesznek de csak mert totál fiúnak néznek aztán mondjuk megszólalok és puff egyből koppannak. :/ VISZONT minden második vagy harmadik pasi megbámul... fütyülnek utánam meg hasonlók... nem értem komolyan mondom... Nem sminkelem magam, fiú farmert meg bővebb pólókat hordok, nem riszálom magam meg semmi. Nem túlzok ha azt mondom hogy az egyetlen lányos dolog rajtam az a szemem... de azt 15m-ről nem nagyon látni szerintem, úgyhogy valaki magyarázza már meg nekem miért van ez így ahogy mert "kicsit" kezdem unni és változtatnék, ha tudnám min kellene.


Előre is köszönöm :)



2014. máj. 31. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
nem hiszem, hogy azért bámulnak meg, mert olyan jó nő lennél, hanem 1. azért, mert nem tudják eldönteni, hogy fiú vagy vagy lány, 2. mert a melegek füttyögnek rád.
2014. máj. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hordjál szívárványszínű izéket és járjál melegbárba.


Célozd meg a célközönséget. Vagy írjál itt ki kérdést, de az pipa. :D

2014. máj. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Hát nem tudom.. az elmondottak alapján szerintem abszolút olyan lehetsz akire pont, hogy a pasik nem figyelnek fel annyira, de a nők(leszbik) igen.. Bár szerintem ez alapból észrevehető.

De ha esetleg olyan körökben mozognál, olyan emberekkel ismerkednél az sokat segítene..

2014. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én lányos vagyok, bár nekem a nőies lányok tetszenek, de biztos hogy megbámulnálak. Meg ti valahogy őszintébbek vagytok, mint jó pár negédes lány...
2014. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Nekem egyértelműen a lányos lányok tetszenek , de szerintem én is megbámulnálak de ennél többet tuti nem.. :/
2014. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Talán már annyira fiús vagy, hogy átestél a ló túloldalára. Attól még, mert leszbikusok vagyunk, lányt akarunk :D De ezt nem kötekedésből mondom, hanem valóban: találd meg magadban és éld is át a Nőt, és tényleg mozdulj ki olyan helyekre, ahol lehet ismerkedni - nekünk tartott bulik, helyek stb.
2014. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Azért nem minden leszbikus vonzódik a nőies lányokhoz, biztos van olyan akinek pont bejönne a kérdező :D Nekem leszbikus-biszex baráti köröm van, legalábbis elég sok olyan ismerősöm, szerencsémre. :) Talán Te is próbálj meg ilyen barátokat szerezni, elég egy és már jön is vele a többi. Akkor könnyebb lenne az ismerkedés is.
2014. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Na jó,hogy nem vesznek észre,csak megbámulnak,sztem tetszel nekik...én is fiús vagyok,engem is megnéznek az utcán,hát a fiúk nem fütyülnek utánam,ilyen meg nem volt,csak szivatni tudnak,mert jobb vagyok náluk.
2014. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Valaki elmondhatná, miért kellett lepontozni a válaszomat.
2014. jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mert bunkó vagy.

Valaki számára pont a kérdező lesz a legjobb nő a világon.

2014. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!