Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy végre az a...

Mit tegyek, hogy végre az a nem vegyen észre amelyikhez vonzódom? (leszbikus téma)

Figyelt kérdés

Tudom hülyén hangzik a kérdés és előre is elnézést a hosszú kifejtésért.


Tehát tudni kell rólam, hogy a stílusom, a hobbijaim és úgy a viselkedésem is elég fiús. Eddig ugyan hosszú hajam volt mert szüleim nem voltak képesek elfogadni, hogy ilyen vagyok így nem engedték levágatni a hajam, de nagy örömömre 18 lettem és elmentem a fodrászhoz, végre rövid hajam lett és sokkal jobban érzem magam. Továbbá tudni kell rólam, hogy a természet nem volt valami bőkezű velem nőiesség terén fizikailag SEM... laposabb vagyok mint egy béka amin átment az úthenger, de hát ez van :D


A problémám az, hogy bármit csinálok, de TÉNYLEG bármit a lányok nem vesznek észre... vagy hát ... na jó észre vesznek de csak mert totál fiúnak néznek aztán mondjuk megszólalok és puff egyből koppannak. :/ VISZONT minden második vagy harmadik pasi megbámul... fütyülnek utánam meg hasonlók... nem értem komolyan mondom... Nem sminkelem magam, fiú farmert meg bővebb pólókat hordok, nem riszálom magam meg semmi. Nem túlzok ha azt mondom hogy az egyetlen lányos dolog rajtam az a szemem... de azt 15m-ről nem nagyon látni szerintem, úgyhogy valaki magyarázza már meg nekem miért van ez így ahogy mert "kicsit" kezdem unni és változtatnék, ha tudnám min kellene.


Előre is köszönöm :)



2014. máj. 31. 00:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10: Ember, ő írta magáról, hogy fiúnak néz ki. Szerintem egyikünk se látta a kérdezőt, de én elhiszem neki, amit magáról állít - veled ellentétben. Akkor lenne legfeljebb bunkóság a válaszom, ha egy képét látva értékeltem volna így.


Biztos van, akinek ő a legjobb nő, de a leírás alapján a jelentős férfitöbbségnek biztos nem jön be, így erre az érdekes kérdésre adtam két magyarázatot is. Szóval még mindig nem értem, mi a probléma.

2014. jún. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
hát nálam fordított helyzet van valamennyire. én nőies leszbi vagyok de abból inkább a sportos, és a nőies nőket szeretem, viszont ők meg a pasikat, szóval elég nehéz...én pl nőies leszbit keresek társnak de csak fiúsakkal futok össze...
2014. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Fú :D Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Mindegyik építő jellegű volt :)
2014. jún. 1. 22:28
 14/15 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, kedves kérdező, biztos hogy találsz majd olyat, aki észrevesz és akinek tetszel is. Én pl. nőies lány vagyok, és kifejezetten a fiús lányokhoz vonzódom. Ha szembejönnél velem az utcán, biztos felfigyelnék rád. :)

Szóval fel a fejjel! Ami késik, nem múlik!

2014. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

nekem szerintem kérdező pont az esetem lennél:D a lányos lányok sosem fogtak meg:)

szóval én sem értem (így leírás alapján) miért nem vesznek észre a csajok:)

20/L

2014. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!