Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi van vele? Mit tegyek?...

Mi van vele? Mit tegyek? Leszbi téma.

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem,és tudja,hogy érzek iránta valamit.Azóta sokkal normálisabb velem,és néha úgy érzem,hogy akar tőlem valamit,de lehet hogy csak beképzelem.De képtelenség rajta kiigazodni.Egyszer azt hiszem hogy egy kicsit vonzódik hozzám,mert hát közeledtem felé és ő megengedte,egyik percben meg rájön az 5 perc és ütőgél.Vagyis ma volt iskolai előadás,egy kicsit el fordultam és hátba vágott.Vagy tegnap oda ültem egy fiú mellé,ő pedig annak akart látszani hogy nem érdekli,pedig mindig mérges szemmel nézett rám.A feje nem fordult oda,de a tekintete rám szegeződött.Meg mikor direkt megölel előttem több személyt,és mindig hangosan kimondja nekik,hogy szeretlek,utána rám néz és elkezd mosolyogni.Persze nekem sose mondott ilyet,még át sem szokott ölelni.Ez nem minden...Ugye van barátja,és egyik nap,előttem hangosan elkezdi mondani,hogy az anyukája nem engedte meg,hogy a barátjánál aludjon,pedig nagyon akart volna menni.Ma pedig csak úgy a haverom vállára raktam a fejem,és pont akkor láttam,hogy hirtelen rám szegezte a tekintetét,majd gyorsan ide nézett és vissza.Akkor telt be a pohár,mikor elment mellőle egy csaj,és oda ültünk,erre elküldött,azzal az indokkal,hogy,az a lány mellett akar ülni,aki épp most ment el,mert vissza fog jönni.Szinte elküldött a jó büdös fenébe!Ez megy minden nap.

Most mit akar?Mit csináljak?Hogy reagáljak erre?

(Elnézést kérek a fogalmazásomért és a helyesírásért!)

15/L/L



2013. dec. 20. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ez kissé gyerekes huza-vona a részéről, érdeklődj inkább pár évvel idősebb lányok után, ne éretlen gyökerekkel....
2013. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem élcelődik a témával és veled. Ne vedd komolyan mert nem fog jól esni a végeredmény.
2013. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van,viszont az az éretlen gyökér az első szerelmem,és nehézkes lenne elfelejteni,főleg hog yaz osztálytársam.:S
2013. dec. 20. 17:31
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak szivat téged :/
2013. dec. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jah,szerintem is.Főleg az,hogy szilveszterkor nálunk fog aludni,és nem fél tőlem,pedig tudja hogy leszbikus vagyok.Vissza kéne mondanom.
2013. dec. 20. 17:42
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem szórakozik veled...amúgy is ha barátja van, akkor ha vonzódik is a lányokhoz, akkor is biszex...abból meg semmi nem szokott jól kisülni, ha egy leszbi és egy biszex "összejön"

és én félnék, hogy ez a lány kibeszéli engem...olyan lánynak tűnik sajnos :/


19/L/L

2013. dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább mondd vissza a szilveszteri bulit, mert csak neked lenne még nehezebb... Ő még túl gyerek ehhez, valószínűleg eddig még soha nem volt belé szerelmes egy lány, neki meg tetszik, hogy most tőled kap figyelmet, újdonságként éli meg. De nem érez semmit, akkor már egyértelmű jelét adta volna.
2013. dec. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi,igazatok van:(
2013. dec. 21. 12:37
 9/12 anonim ***** válasza:
azért még várj vele, hátha.. hogyha nem mondja azt h konkrétan h nem akar tőled semmit, akkor abból lehet valami. próbál provokálni téged h még több figyelmet kapjon tőled.. szilveszterkor nálatok alszik? hát azért ebbe a helyzetbe is igen bele kéne gondolni, mi van ha akkor történik valami, elmond valamit magáról. Nem kell feltétlenül rögtön feladni.. lehet ismeri azt a szabályt: h ha azt mondod egy biszex(leszbi, panszex stb) h talán, akkor az nem adja fel és igent csinál belőle.. ha tényleg szerelmes vagy belé, akkor én próbálkoznék még azért egy kicsit.. szal kitartást! L/14/pan
2013. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem az van kérdező, hogy a lány nem akarja felvállalni mások előtt a vonzalmát és taktikázik. De közben küldi a jeleket neked (Pölö"Ugye van barátja,és egyik nap,előttem hangosan elkezdi mondani,hogy az anyukája nem engedte meg,hogy a barátjánál aludjon,pedig nagyon akart volna menni.")

Mondjuk ennyi infóból ne vedd a válaszom készpénznek de lehet hogy ha adott az alkalom akkor lépni fog méghozzá eléggé intimben.. de ha továbbra is teszi az agyát akkor felejtsd el.

2013. dec. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!