Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyszerre több lányt is a...

Egyszerre több lányt is a "tűzben" tartok, de úgy hogy még nem volt komolyabb dolog egyikkel sem, ez probléma lehet?

Figyelt kérdés
Kicsit bűntudatom van, de pusztán ahogy alakulnak a dolgok, nem tudom még melyikkel mi lesz. Így tartom a kapcsolatot mindegyikkel.

2014. máj. 25. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
oda ne égjenek
2014. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
oda fognak... de lehet ők is a tűzben tartanak téged :)
2014. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
oda fognak... de lehet ők is a tűzbe tartanak téged :)
2014. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tisztességes dolog. Nem kell ahhoz olyan sok idő, hogy eldöntsd, ki tetszik igazán külsőre, és személyiségre. Nem tudom mire vársz, mert azt érzi valaki, hogyha többet gondol a másikra, és szeretne többet vele lenni, megismerni. Amíg ezek a lányok megmaradnak ismerősnek, addig nincs ezzel probléma, de ha már eljuttok bizonyos dolgokig bármelyikükkel, onnantól illene csak rá koncentrálni.
2014. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
...Aztán hopp, 2 szék közül a pad alá fogsz huppanni :), és meg is fogod érdemelni.
2014. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
figyi mindnél próbálkozz be valamilyen módon és a reagálásból látni fogod hogy van e jövőtök, pl elhivod randira, elhivod másodjára is és ha eljő a pillanat megcsókolod, na ezek után vagy oda lesz érted vagy elutasit és meg van oldva a heylzeted :)
2014. máj. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hopp, és van 100 másik.... nem fröcsögni kellene. De am a "lányokat" sem kell félteni, mert a végén ők választanak...
2014. máj. 25. 14:00
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A székek közé fogsz pottyanni.

Ráadásul elég gerinctelen vagy, ha így próbálkozol.

Aki komoly kapcsolatot akar, az egy emberre koncentrál, nem fűzöget mellette x számú másikat. Undorító ez a viselkedés. Ha kiderülne, én rögtön ott hagynálak, minden magyarázat nélkül, és keresnék valaki olyat, aki tisztel annyira, hogy mellettem ne próbálkozzon másokkal.

2014. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem baj az, hidd el, egyiknek-másiknak te is csak egy vagy a sok közül :)
2014. máj. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amig ismerkedsz, addig oké. De vigyázz, ha túl sok vasat tartasz a tűzben, akkor képtelen leszel normálisan ott lenni mindnehol lélekben, nem lesz elég időd.
2014. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!