Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyszerre több lányt is a...

Egyszerre több lányt is a "tűzben" tartok, de úgy hogy még nem volt komolyabb dolog egyikkel sem, ez probléma lehet?

Figyelt kérdés
Kicsit bűntudatom van, de pusztán ahogy alakulnak a dolgok, nem tudom még melyikkel mi lesz. Így tartom a kapcsolatot mindegyikkel.

2014. máj. 25. 13:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még ha nagyon a dolgok elején vagy, akkor ez teljesen érthető. Én is ezt csinálnám, ha például ma megismerkednék egy lánnyal, de holnap pedig valami csoda folytán egy teljesen hasonló kaliberű másik lánnyal is. Elvégre valami alapján csak el kell dönteni, hogy most mégis melyiket válassza az ember. Mert ha csak véletlenszerűen "rábök" az egyikre, akkor utána végig ott fog motoszkálni a fejben, hogy talán a másikat kellett volna.

Viszont szerintem érdemes ezt az állapotot minél hamarabb megszüntetni, mert könnyen a 2 szék közé lehet esni, pláne akkor, ha valahogy az egyik tudomást szerez arról, hogy mással is randizol. De az is benne van a pakliban, hogy az ember ilyenkor könnyen elkönnyelműsködheti mind2 lányt, mert a tudatalattiban ott van, hogy "semmi gond, ha most nem jön össze, akkor ott a másik", és a végén egyiknél se teszi oda magát igazán, emiatt mind2 lány lelép...

2014. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!