Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit akarhat tőlem?

Szerintetek mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés

Régóta ismerösöm de csak pár éve kezdtünk el komolyabban beszélgetni , mindig érdeklödött mikor merre megyek mit csinálok , ha nem találkoztunk kérdezte merre jártam hogy mostanság nem jöttem errefelé , amikor olyan volt hogy valamit nem nagyon tudtam megoldani mindig segitett vagy felajánlotta hogy segit ha tud, ha rossz kedvem volt próbált felviditani vagy valami jó tanáccsal ellátni, mikor látta hogy virágot kaptam valakitől olyan volt a reakciója mintha féltékeny lenne.. : Hol hagytad a szerelmes virágot amit kaptál meg hasonlók .. Sokszor érdeklödött mikor járok ujra errefelé stb .. Ha látta hogy beteg vagyok vagy valami egyből kérdezte mi történt stb .. ha valmibe belevágtam ösztönzésképp hozzátette hogy menni fog mert talpraesett stb vagyok.. Ezekből mind az jött le hogy kedvel vagy valami van de fél éve közölte hogy van párja .. elötte sosem mondta hiába utalgattam rá kérdeztem ... azóta is beszéltünk de soha többet nem hozta fel a párját meg ugy semmit . Magáról mindig keveset beszél, az utobbi időben ha kérdeztem kicsit többet mondott mint régen de még mindig alig tudok róla valamit.. És nem értem az egészet, hiszem ha csak alkalmira akarna nem lenne ennyire normális velem , párja van elvileg még mindig ... Igy akarna barátkozni ?

Szerintetek ?


2014. jún. 1. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
májadból akar egy kis pörköltet csinálni
2014. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha elhívna találkozni,akkor azt mondanám, hogy akar veled.

Amúgy max netes barát csak.

2014. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem neten ismertem meg személyesn szoktunk találkozni munka miatt meg sürün futunk egymásba egy városban élünk
2014. jún. 1. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
barátkozik csak
2014. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!