Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mást is akarhat tőlem? Vagy...

Mást is akarhat tőlem? Vagy csak munkahelyi "barátság"?

Figyelt kérdés
Van egy srác a munka helyemen kb 2 hete jött jól el beszélgetünk poénkodunk. Vannak megjegyzések sexuális töltetűek. Tegnap beszélgettünk a kocsiban elkezdtem a haját simogatni macerálni (ez tőlem minden ok nélkül csak valamit kellet csinálnom a kezemmel és ő úgy ült, hogy a feje a kezemnél volt,) nem húzta el a fejét semmi más olyan nem történt, (nem csak ketten voltunk) én lefeküdnék vele. Ő vajon lefeküdne velem? vagy ha nem akarna semmit nem engedte volna hogy simogassam vagy ez nem jelent semmit? Csak bele gondolom??
2014. jan. 9. 09:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha le akarsz vele feküdni közeledj hozzá úgy aztán kiderül. Nő vagy az istenért... Nem túl bonyolúlt leadni a jeleket a pasinak. Aztán majd meglátod rákap-e. 23/F
2014. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem elég jól leadtad már a jelzést.


Ha nekem egy csaj a közeledésemre úgy reagál, hogy a hajamat cirógatja, azt úgy értelmezem, hogy már meg is csókolhatom.

2014. jan. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem sexen kívül én nem akarok semmit sem tőle...de elég gáz lenne félre érteni mindent és utána meg együtt dolgozni....
2014. jan. 9. 10:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szád... Persze nem ott lent hanem mond meg neki mit akarsz és mit nem.
2014. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy lefeküdne veled,nekünk férfiaknak egyáltalán nem kell szerelem a szexhez.Közeledj felé bátran,nem fog visszautasítani.
2014. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Normális férfi vonzó nővel nem barátkozni akar, azon meg nem szokott megsértődni, ha szexen kívül másra nem kell neki.
2014. jan. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem kell a sexhez szerelem sőt ha lehetne az egész hátralévő életemből kihagynám... ha bele gondolok akkor most neki kell kéne lépnie ha akar valamit igaz??
2014. jan. 9. 10:21
 8/12 A kérdező kommentje:
ezt ÉN nem mondanám magamról, hogy vonzó...
2014. jan. 9. 10:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Ideális nő vagy,de remélem egyszerre csak egy pasival szexelsz,mert ha több vasat is tartasz a tűzben az úgy már gáz.

Lehet egy szexkapcsolat is tartós,de nyilván azért akkor is van kölcsönös vonzódás.

2014. jan. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) nem nincs több pasi
2014. jan. 9. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!