Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mást is akarhat tőlem? Vagy...

Mást is akarhat tőlem? Vagy csak munkahelyi "barátság"?

Figyelt kérdés
Van egy srác a munka helyemen kb 2 hete jött jól el beszélgetünk poénkodunk. Vannak megjegyzések sexuális töltetűek. Tegnap beszélgettünk a kocsiban elkezdtem a haját simogatni macerálni (ez tőlem minden ok nélkül csak valamit kellet csinálnom a kezemmel és ő úgy ült, hogy a feje a kezemnél volt,) nem húzta el a fejét semmi más olyan nem történt, (nem csak ketten voltunk) én lefeküdnék vele. Ő vajon lefeküdne velem? vagy ha nem akarna semmit nem engedte volna hogy simogassam vagy ez nem jelent semmit? Csak bele gondolom??
2014. jan. 9. 09:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha meg szerelmes akkor meg ő szenved. Mondja el neki. Fordított helyzetben a srác lenne bunkó most ebben a helyzetben normális lenne? Szerintem attól, hogy férfi nem kell vele játszani....
2014. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ja, mert odadobni a vaginádat egy órára, aztán mintha mi sem történt volna, együtt dolgozni sokkal könnyebb lenne, nem?

Egyébként a "meg akarom keféltetni magam" szcenárióra a nőknek elég sok eszköz és forgatókönyv áll rendelkezésre. Miniszoknya, simulás, stb.

2014. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!