Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akarhat tőlem? Komoly...

Mit akarhat tőlem? Komoly lehet? Várjak míg lép vagy?

Figyelt kérdés

Tegnap egy srác 3-4 képét belikeoltam Instagramon. Később látom,hogy Facebook-on valahogyan rám talált és likeolta az egyik nyilvános képemet.


Klasszikus vágású lány vagyok,nem szeretnék először írni a srácra (megbökni pláne nem),de elég furcsa,hogy Instagramon sem kezdett el követni és levelet sem írt.


Komolyan tetszem neki vagy csak szórakozik? Várjak pár napot, míg rám ír? Miért nem mer kezdeményezni?


L 22



2014. máj. 30. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
fb-n hogy lehet bökni?
2014. máj. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szoktam lájkolgatni olyan lányokat akik tetszenek de szerintem

egyik se vette ajánlatnak.:) Amúgy nyilván ha nem tetszenél neki nem

lájkolna. te örülsz neki?:)

2014. máj. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 nagyon ertelmes a kommented.ha nem tudnad, a facebookon van egy figyelemfelkelto "megbokom" funkcio.


#2 persze,melyik lany nem orulne annak, ha egy srac likeolja a kepeit?a kerdes az, hogy csak szorakozik-e vagy miert nem kezdemenyez, ha mar vette a faradsagot es megkeresett facebookon is..? Mi abban a logika,hogy itt os ott is likolje a kepemet/kepeimet,de nem ir? Nem ertem

2014. máj. 30. 22:35
 4/4 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy ismerkedni akar? A srácok is néha bizonytalanok, Félnek az elutasítástól. Add tudtára, hogy te is nyitott vagy az ismerkedésre.

ha te nem teszed meg az első lépést, majd megteszi más és ő lesz a nyerő.

2014. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!