Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért félek a fiúktól?

Miért félek a fiúktól?

Figyelt kérdés

Viszonylag sokan akarnak velem megismerkedni, de én egyszerűen félek, amikor fiúkkal kell beszélgetnem (nem csak randin) és nem értem, hogy miért. Elkezdek izgulni, szorongani, vagy elnémulok, vagy hülyeségeket mondok, pedig nem vagyok már kiskamasz.

18/L


2014. máj. 28. 21:31
 1/7 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok, nagyon szeretnék vicces lenni, de kínosan érzem magam. Próbálj meg lazítani, nekem be szokott jönni.;)
2014. máj. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Mert 12 éve megmutattam neked a kukimat.
2014. máj. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jobban teszed ha nem ismerkedsz a korosztályod a "lyukra megyek" kategória!
2014. máj. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ezt nem hiszem el hogy nem én írtam
2014. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Ez a fiúknál szokott gyakrabban előfordulni. Náluk azért mert izgulnak hogy el ne rontsák(úgy gondolják hogy ilyen alkalom nem lesz még1 az életben)

Nálad viszont ez sem lehetséges amikor azt mondod hogy sokan akarnak veled megismerkedni.

Ne szorongj a miatt hogy elrontod az adott ismeretséget hiszen látod... úgyis jön másik.

Nekem valahogy tetszik ha egy lány így viselkedik, aranyos tud lenni. Fel tudom ismerni a szituációt és tudom is kezelni:)

Volt egy lány akivel először találkoztunk. Sétálni mentünk de pár lépés után észrevettem hogy annyira izgult hogy szaladt...(gyorsan ment)... Mondtam neki hogy nem kell izgulni, nyugodjon meg. A válasz persze csak annyi volt hogy "Nem izgulok. Nem izgulok"

Jól van akkor:)

Később mikor már megnyugodott akkor lassított a tempón:)

2014. máj. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát az szar ügy... :/


próbálj belemenni ilyen helyzetekbe, és elhinni, hogy nem gáz, ha bénázol.

2014. máj. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rajtam gyakorolhatod az ismerkedést.
2014. máj. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!