Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért félek a fiúktól? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a fiúktól? 18/L

Figyelt kérdés
Valahogy nekem soha nem jön össze semmi, pedig nem vagyok se csúnya se buta. Úgy érzem hogy nem merek feléjük közeledni és gondolom ők sem érzik úgy hogy közeledhetnének a zárkózottságom miatt. Hogy lehetne ezt megoldani?
2013. máj. 17. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Több önbizalom kell neked.
2013. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
közeledj felém én nem harapok :P
2013. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
na most lesz alkalmad közeledni mert sok privit fogsz kapni:D
2013. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
majd én megszelídítelek :P írj!
2013. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ezen így sehogy. Magadban kell ezt lerendezni. Igaz fiú vagyok, de nekem is volt ilyen időszakom. Nem mondanám, hogy féltem. Inkább csak nem mtudtam lépni akkor sem amikor a lány igen. Először járj nyitott szemmel, ha összeakad a tekinteted egy pasiéval, ne kapd el. Beszéld be magadnak, hogy azért volt mert érdekled. Ha valóban szép és okos vagy akkor ez így is lehet. Engedd, hogy kezdeményezzenek. Aztn pedig ne utasítsd vissza őket;) (Persze ésszerű keretek között;))


25/f

2013. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem kel félni! ;)
2013. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is ezeket tapasztaltam meg fiúként,sok sok munka a gondolataiddal,ez a megoldás.
2013. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem hogy nem merek feléjük közeledni és gondolom ők sem érzik úgy hogy közeledhetnének a zárkózottságom miatt." - Detto ugyan ez, csak én fiú vagyok.

Tőlem sokszor kérdezték már, hogy miért nincs barátnőm, de egyszerűen nem tudok rá válaszolni. Számtalan lehetőségem lett volna rá (sokszor már a csaj nyomult elég durván), de valami miatt nem. Túl zárkózott vagyok. Kevés csaj fog meg érzelmileg is.

2013. máj. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sok ember küzködeik ezzel a gondal. Én is pedig fiú vagyok. Kell szerezz egy kis önbizalmat, és akkor minden könnyebb lesz. Ne félj nyitni legyél bátor.

Ha akarsz nyitni valaki felé én itt vagyok :D

2013. máj. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor te pontosan átérzed a helyzetem kedves utolsó :)
2013. máj. 17. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!