Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha félek a fiúktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha félek a fiúktól az alkatom miatt?

Figyelt kérdés
Nem is az hogy félek inkább viszautasító vagyok. azért mert eléggé duci vagyok és mindig arra gondolok hogy a fiúk rám nemgondoltak szép lányként ezért mar a beszélgetés elején elutasitom öket mert nem akarok csalódni meg semmi. mivel mindig elutasitottam öket mar megszoktam hogy bunko vagyok velük . egyszer volt hogy egy fiuval beszèlgettem ès annyit bokolt hogy szèpnek èreztem magam. de ez is csak 1 este volt... nem vagyok egy annyira önbizalom hiànyos làny. persze volt olyan hogy nem az alkatom miatt küldtem el egy fiut hanem mert nem felelt meg az "igènyeimnek" , nem volt a "stilusom". szeretnèk ezen vàltoztatni hogy ne legyek ilyen bunko a fiukal de valamièrt nem megy... felek a csalodàstol. segitsetek megvàltotni adjatok tanàcsot !
2013. jan. 13. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne legyél h*lye, és ne utasítsd el zsigerből. Ennyi.
2013. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alkatod a probléma kiváltó oka, akkor nem lehetne esetleg ezt a kiváltó okot megjavítani? Nem csak tüneti kezelést csinálni, hanem valódi problémamegoldást? vagy ez túl utópisztikus gondolat?
2013. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Erről a nyuszikás "b@szd meg a fűnyíródat" vicc jut eszembe.
2013. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, babám, két lehetőség van. Vagy felméred, hogy nem attól vagy nő, hogy akkora a combod, mint egy sípálya, és olyan vékony a derekat, hogy a pasasod átfogja két tenyerével, vagy pedig változtatsz. Ha elfogadni nem tudod magad ebben a mostani állapotában, akkor formáld a tested olyanra, amilyenben el tudod magad fogadni. Nincsen nagy trükkje. Addig, amíg így állsz a dolgokhoz, sokkal kevesebben fognak rád figyelni. a pasikat valószínűleg nem is érdekelné annyira, hogy ducibb vagy, ha jókedvű, kommunikatív vagy optimista lennél. Így viszont, nyilván nem érdekled őket, ki akarna maga mellé egy depressziós önbizalomhiányos nőt? - Ne vedd sértésnek, nem annak szántam. Szóval, vagy fejben változol, vagy fizikailag.

21L

2013. jan. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz:

–Megbékélsz az alkatoddal, és így szerzel önbizalmat.

–Helyrehozod az alkatodat, és akkor nem fogsz emiatt stresszelni.


Ha az elsőt választod, akkor interneteb kezdj el keresni

ilyen témájü cikkeket- könyveket, ha a másodikat, akkor kövess egy megfelelő étrendet, és mozogj mellette.

Sok sikert!

2013. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Próbálok változtatni az alakomon de sajnos 1-2 kilónál sose megy le több. magamat egy bizonyos szintig eltudom fogadni. tudom mi a szép,jó rajtam. szép,nagyok melleim (persze nem olyan lógos "izék") és az arcomra is azt mondják hogy szep . de mikor a 45 kilós barátnõim mellém állnak minden önbizalmam eltünik.
2013. jan. 13. 18:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Persze, mert rosszul csináltad. Hány éves vagy? Hány centi, hány kiló? Ebből csak nagyon közelítő értéket tudunk kapni, szóval egy testzsírszázalék is jólenne. Sportmúlt?
2013. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem fogyókúrával kell fogyni. ráadásul egy vékony lány nem is feltétlenül csinos lány. Egy erősebb, izmosabb szerintem sokkal jobban néz ki - lányként mondom. Sportolj mozogj. Menj át a sport témába, ott majd segítenek :)
2013. jan. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
170 Centi 65 kiló 16 éves vagyok.sportmúlt nincs csak az hogy1 évig rôplabdáztam. a táplálkozásomra figyelek. napi 20-30perc torna 4hónapja. a 4 hónap alatt 3kiló ha lement...
2013. jan. 13. 18:51
 10/18 anonim ***** válasza:

Mondomén.

Mit jelent az, hogy a táplálkozásodra figyelsz? Mert amint látod, nem jó. A lényeg a kaja. Tornázni sem kell minden nap, elég heti háromszor, emellé (vagy helyett, ha nagyon nem érsz rá) beiktatsz 3-4 40-60 percnyi aerobot, ami kocogásnak felel meg. A torna (milyen torna?), de inkább erősítő jellegű edzés (súlyzós v sajátsúlyos) az izmok megtartása miatt érdemes, hogy ne az csökkenjen, hanem a zsírréteg. Amúgy sportrovatban rákeresel arra, hogy szálkásító diéta, és azt követed. És ha elérted a kívánt alakod, és ugyanúgy visszaállsz a diéta előttire, avagy összeeszel mindent, ami a kezed ügyébe kerül, visszajönnek a kilók. A szigorú diétát nem kell sokáig tartani, ott már kb elég, ha kábéra figyelsz. Ez sajna ilyen.

2013. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!