Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek a Badoo...

Mi a véleményetek a Badoo oldalról fiú szemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csak nekem tűnik ez az oldal olyan furának? Nem igazán várok sokat netes ismerkedéstől de jól látom,hogy itt az összes nő egy nagyképű liba? nem tartom magam egy nem is tudom minek de itt választ nem tudok kicsikarni egy nőtől sem. Ez a pontozgatós hülyeségen is általában 7-10 ig pontoznak le de még aki 10-re pontoz sem válaszol :D Most velem van a baj vagy ezzel az oldallal valami nem stimmel?
2014. máj. 27. 14:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Te nagyon komoly egy fazon vagy :D De legalább visszaírtak :D
2014. jún. 12. 05:14
 12/15 anonim válasza:
Ja, és alap hogy aki már régen nem volt fent, annak nem igen írok, csak ha valóban álmaim nője.
2014. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Még valami. Azon érdemes elgondolkozni hogy egy kb 30 ezres városból fent van az oldalon legjobb esetbe is 100 nő. És mi van a többi szinglivel? Valószínű ők sokkal többen vannak, csak nem az a heppjük hogy napi szinten olvassák a sok "szerencsétlen" fickó leveleit, meg a voksok tömkelegit.
2014. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

az egy gagyi szar. Odakint tényleg többen vannak. Ott is bepróbálkozhatsz valami olyan szöveggel amit a badoon szoktál írni.


Hagyd a francba ezeket az online gagyiságokat. Inkább akkor már forumozzál valahol,

2014. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lány szemmel: én tegnap regisztráltam. Nem tudom, hogy ez a kezdeti fellendülés, de több mint 100 chat üzenetet kaptam, 3 óra alatt!! Abból ember nem tud mindenre válaszolni, ha közben még próbál beszélgetni is pár emberrel.

Én a pontozásaimat még meg se néztem.

Amint belépek, már sorba jönnek a levelek. Ráadásul ha válaszolok, van hogy vissza se írnak. :D

Azt vettem észre, minden mindegy alapon, mennyiségi emberre írnak rá a pasik, aztán ahogy esik úgy puffan.

Ja meg megy a hisztizés, nem írok 15 percig, és már nem is figyelek rá.

2014. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!