Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek a Badoo...

Mi a véleményetek a Badoo oldalról fiú szemmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Csak nekem tűnik ez az oldal olyan furának? Nem igazán várok sokat netes ismerkedéstől de jól látom,hogy itt az összes nő egy nagyképű liba? nem tartom magam egy nem is tudom minek de itt választ nem tudok kicsikarni egy nőtől sem. Ez a pontozgatós hülyeségen is általában 7-10 ig pontoznak le de még aki 10-re pontoz sem válaszol :D Most velem van a baj vagy ezzel az oldallal valami nem stimmel?
2014. máj. 27. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Totál egyet értek! Nagyon kevesen válaszolnak, pedig hasonlóan vagyok, mint te. Ez van, ezt kell szeretni.... :D
2014. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ritka, h normális emberrel futsz ott össze. Nekem mázlim volt, mert ott ismertem meg a jelenlegi barátnőmet! :) 21/F
2014. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

ÉN azt figyeltem meg, hogy nagyon sok szép szexi csinos lány van fent a többi társkeresőhöz viszonyítva. De 20 ból kb. 1 ha egyáltalán válaszra méltat.

Szerintem egy rakás car.

2014. máj. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is ott ismertem meg a jelenlegi barátnőmet. El sem hittem, hogy normális ember van még azon az oldalon. Ritka... az biztos.
2014. máj. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy lenéző ember meg nem is ítélek kilső alapján.De ráírtam már csak azért is egy csúnya nőre. Annyira csúnya volt hogy még bottal sem piszkálnám meg. Még attól sem kaptam választ.:D Nem értem én ezt akkor mi a fenének regiznek fel. Ezek ilyen filléres k....k milliós igényekkel?
2014. máj. 27. 14:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért vedd számításba azt is hogy egy atlagos kinezetu lany is kap egy nap 20 levelet minimum abbol 17en csak megdugni akarják.
2014. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is.Csak azért mégis zavaró.
2014. máj. 27. 17:25
 8/15 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy te sem vagy egy adonisz, vagy esetleg nem szerencsésen szólítod meg a lányokat? Abban egyetértek, hogy bunkóság, amikor nem méltatnak válaszra, én személy szerint mindenkinek visszaírok, még ha annyit is, hogy bocs, de nem.

22L

2014. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok adonisz de talán nem vagyok az sem akire nem lehet ránézni. Értékelések alapján ami fent van az oldalon is 7-10 között mozog. Ezért nem értem.
2014. jún. 9. 16:37
 10/15 anonim válasza:

En négy hónapja aktívan használom, azzal a céllal hogy rátaláljak a páromra.

Mindig normálisan közeledek, de kb 100 levélből 10!-re válaszolnak, és szintén

normálisan leráznak. Pedig a külsőmre 8-10- es pontokat kapok, megjegyzem tök

átlagos fotók semmi "csábító", se izmok,se BMW.

Én meg azt próbáltam ki hogy bunkón, trágárul írtam és válaszoltak! Persze elküldtek a francba :) De legalább kiderült képesek az írásra.

2014. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!