Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mióta számít az önismeret...

Mióta számít az önismeret arroganciának?

Figyelt kérdés
Ha tudom magamról, hogy szép vagyok és okos, akkor miért jönnek rögtön azzal, hogy pföh, beképzelt p|cs@? Nyilván tudom, hogy van hová fejlődnöm, de akkor is, ha nem sírok, hogy de ronda vagyok, miközben tudom, hogy nem, akkor miért kapom ezt meg? És nem csak én, hanem sokan mások is, akik ide írnak?

2014. máj. 25. 21:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

figyelj, írigykednek, vagy ők nem úgy látják teljesen, és máris szidnak. ez ilyen, fogadd el, ilyen világban élünk. a szomszéd kertje mindig zöldebb... gyújtsuk rá a házat is!

ez a mentelitás. annyit megtehetsz, hogy akiken látod, hogy nem teljesen elégedettek önmagukkal, önértékelési problémákkal küzdenek, azok előtt ne nyílvánítsd ezt így ki.

2014. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Hát pedig ha erre játszanak, akkor meg fogom nekik mondani, hogy nincs igazuk. Nehogy már leuraljon egy kis önértékelési zavarral küzdő kis méregzsák!
2014. máj. 25. 22:29
 13/20 anonim ***** válasza:

Zavarja az önértékelésedet? A fent leírtak alapján nem. Rosszabbnak érzed magad bármiben miatta? Kétlem.


Hadd mondjon, amit akar. Támadási felületet próbál keresni rajtad.

1.) ronda vagy, órákon át sminkelsz - nem jön össze, kivéded

2.) buta vagy - tévedés

3.) egy arrogáns p1cs@ vagy - touché, már be is vitt egyet. Reagáld le úgy, hogy "Igen, az vagyok, de legalább a hozzád hasonló hülyék elkerülnek", és mellé még dobj egy őszinte mosolyt. A siker garantált, és még csak fel se húzod magad ;)

2014. máj. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Az, hogy tisztában vagyok magammal, továbbra sem arrogancia. Kész. Szóval ezzel miért is találnak be?
2014. máj. 25. 22:58
 15/20 anonim ***** válasza:
Az első kettővel se mondtak igazat eddigi véleményed alapján, de azok miatt nem érezted magad szarul magad. Amint azt mondták rád, hogy arrogáns vagy, megérintett. Nem azt mondom, hogy igazuk van, hanem azt, hogy elérték a hatásukat. Szard le. Jobb vagy, és ezt Te is tudod :D
2014. máj. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Így viszont igazad van. De ez a hatáskereső viselkedés is szánalmas a részükről.
2014. máj. 25. 23:16
 17/20 anonim ***** válasza:

Az, ez tény. Viszont, ha belegondolsz az egészbe, teljesen logikus. Vannak az alfák, akik elérnek mindent, amit akarnak, és vannak a béták, akik balf**szok, és nyavajognak, meg piti szardobálással próbálják kompenzálni a hátrányukat.


Ha tényleg olyan vagy, amilyennek mondod magad, akkor erre a kérdésre ne fordíts több időt :)

2014. máj. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Költőnő? ***** válasza:
Igazából azt nem értem, h miért bosszant ez.
2014. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Költőnő: my point exactly.
2014. máj. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azért arrogánsoznak le, mert arrogáns vagy.
2014. máj. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!