Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lépjek túl rajta vagy,...

Nóri20 kérdése:

Hogy lépjek túl rajta vagy, hogy lesz e még ebből valami? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már 1és fél éve nagyon tetszik egy különórára járunk és szokott ölelgetni meg volt egy nyári tábor ahol folyton ugratott ölelgetett stb... aztán a napokban a különóra után mondta h megvárja velem a metrót leültünk beszélgettünk és ő mindig nekem mondja el h melyik lány tetszik neki most is ez volt aztán kérdezett engem h nekem ki tetszik és h mi van vele ? azt h mi van a fiúval elmondtam h nem vágja a jeleket stb. mire ő h mondjam a nevét majd ő beszél vele ... aztán vhogy rájött h ő az és csak azt mondta h ne aggódjak mi haverok maradunk és h neki nehéz a helyzete mert nem tekint rám úgy ..
2014. máj. 25. 07:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjatok barátok, de más fiú után kellene nézned, ne várj erre az egyre évekig
2014. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Örülj neki,h ilyen haverod van.Hány évesek vagytok?Ha 15-18 között becsüld meg,h ilyen jófej veled.....általában az ilyen korúak bunkó parasztok....lehet,h kis idő után többet jelentesz neki,mint most!
2014. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!