Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen alapon rondáznak le...

Milyen alapon rondáznak le tini lányok fiúkat?

Figyelt kérdés
Az a vicc, hogy az a lány, aki legutóbb rondának nevezett maga sem volt egy vonzó jelenség, kövér volt és egy fiúnak sem tetszett, de ő magát szépnek képzelte és mindenkit csúnyának tartott, aki kedves volt vele és bepróbálkozott nála. De ez csak egy példa, vannak más dühítő, buta, felszínes lányok is, a szépek közt is rengeteg van, eléggé el vannak szállva, pedig csak a külsejük szép, a belsejük meg eléggé ronda és taszító. Én már nem is hiszem, hogy valaha találok rendes lányt, aki nem azzal kezd náalm, hogy csak akkor akar ismerkedni velem, ha valami Justin Bieber helyes klón vagy mi vagyok. Mi fiúk nem vagyunk ennyire felszínesek azt tudom.
2014. máj. 22. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Kidühöngted magad végre?
2014. máj. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha kihiztizted magad nekünk, akkor holnap menj szépen be a suliba és ugyan ezt mondd el azoknak a lányoknak is, jó? lehet őket érdekli.
2014. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első két hozzászóló is valszeg ilyen lány lehet, ahogy leírtad. A kérdésre válaszolva, sajnos ez van, ők bármit megtehetnek, hiszen minden pina náluk van...
2014. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És bmeg hogy jön ide, hogy aki rondának nevez, maga is ronda? Akkor tilos kritizálni? Egy szarul kinéző ember miért ne mondhatna véleményt mások kinézetéről? Érted hogy a kritikára reagáló embernek el kell vonatkoztatnia a kritizáló személyétől és magával a kritikával kell foglalkoznia? Ne abba köss bele, aki kritizált, hanem abba, amit mondott.


Egyébként meg: Evolúciósan belénk kódolt szépérzékkel jövünk a világra. Ha ezer embernek mutatnánk rólad fotókat, akkor a legtöbbjük hasonló helyre lőné be a kinézetedet egy 1-től 10-ig tartó skálán. Az emberek kb. ugyanazt látják szépnek, vonzónak, mint csúnyának, taszítónak.

2014. máj. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

18:10: nem is lány vagyok, de mindegy.


Utolsó: Ne haragudj, de a szépség relatív. Én tipikusan azokhoz vonzódom, akik másoknak nem jönnek be, mert kitekert ízlésem van. A mondandód többi részével teljesen egyet értek.

A kérdező életkorát meg valahova 12-16-ra tenném. A fölött már talán érettebb a mai generáció, de erre is láttam már ellenpéldákat szép számmal ezen az oldalon.

2014. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6:

Én sem azt mondom, hogy 100-ból 100-nak ugyanaz tetszik ugyanúgy. Csak hogy 100-ból 80-nak, 90-nek hasonló tetszik hasonlóképp. Nem mindenki egyforma, de vannak hatalmas általánosságok, amik igazak a legtöbb emberre. Kivételek és eltérések pedig vannak persze.

2014. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!