Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen jogon rondáznak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jogon rondáznak le ezek a tini csajok egy fiút?

Figyelt kérdés

Elismerem, hogy nem vagyok egy hű, de jó pasi, de hát mint tudjuk alányoknál alapból magasabb a mérce, mint a fiúknál. Nekem is szinte minden lány bejön külsőre, aki nincs elhízva és nem igénytelen, ápolt külsőre. De azért az durva, hogy már nem is egy lány rondázott le, szinte élvezettel gázolt belém, peiddg csak annyi volt a bűnöm, hogy bátorságom bepróbálkozni nála.

Annyit mondhatok, hogy annyira ronda mgésem lehetek, ugyanis nem egy lány próbálkozott már be nálam is igaz többnyire csúnya lányok, de én legalább nem sértegettem őket, megmondtam, hogy bocs, de nem vagy az esetem, haverok lehetünk, de amit a csajok csinálnak az már szadizmus és szerintem nem kellett volna hagyni, hogy a lányok ilyen kegyetlenekké váljanak és visszaéljenek a fiúk kedvességével.


2013. febr. 10. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Jajj nyugodj meg ezek tinik a többségük ilyen. még bolondok és csak viszket a puncijuk
2013. febr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te is elküldöd a neked nem tetszőket csak kedvesebben! Ha csúnya vagy kénytelen leszel a saját adottságaidhoz mérten csajt keresni!
2013. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Olyan jogon mint ahogy a dagi vagy szemüveges lányokat lerondázzák a kedves fiúk. Ez gondolom már nem kegyetlen?!
2013. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek nem jössz be külsőre, úgy is el fog küldeni. Intelligencia kérdése, hogy milyen szavakat használ.
2013. febr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkét nemnek megvannak a maga kegyetlen szörnyei.Ha tudnád, hogy gyerekként hányszor kínoztak meg szóban, csak azért, mert más voltam! Nem voltam dagadt, meg hülye sem, egyszerűen csak nem voltam menő és más érdekelt nem az, ami őket... szóval mondhatom ,hogy valahol megértelek, de a rossz élmények hatására azt is nehezen hiszem, hogy pl.: te nem ugyanígy bánsz másokkal. Nem ismerlek, nem tudhatom. Tedd túl magad a dolgon, ennyit tudsz tenni, ahogy a lányok is túlteszik magukat a bunkó srácokon.
2013. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"szerintem nem kellett volna hagyni, hogy a lányok ilyen kegyetlenekké váljanak és visszaéljenek a fiúk kedvességével"


Mégis kinek nem kellett volna hagyni? A Jóistennek? A lányok pont annyira kegyetlenek, mint a fiúk. Ez egy kemény világ, felnőve mindenki megkapja a pofonjait a sorstól.

2013. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogyha lerondáznak akkor ne viseld el hanem vágj vissza és rögtön látni fogják hogy azért nem kéne ilyeneket mondani...mert persze a mai tiniknek elég nagy a szájuk
2013. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!