Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek megtudna változni...

Szerintetek megtudna változni egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

3 hete megismertem egy lányt a kórházban, és nagyon egymásra hangolódtunk.. Csókolóztunk meg minden, de a lány hamarabb elment, azt hiszem 3 nappal hamarabb mint én, akkor le voltam törve, de szobatársam tartotta bennem a lelket, amikor hazaértem elkezdtünk facen beszélni, ami meglepett, hogy ö írt rám, mert azt hittem elfelejt egyböl, és a kórházban is csak azért volt velem, hogy ne legyen egyedül. De nem így lett.

Én szeretném megpróbálni vele de egy kicsit taszít a múltja és az amiket mondtak róla (minden fiúra rámászik, már közelsem szüz és mindig bulikba járkál...stb) jah és az, hogy messze lakunk egymástól :/

Nekem most is hiányzik mert ilyen szenvedélyesen még nem csókoltam meg lányt.. Pedig volt már barátnöm de velük nem éreztem ilyen jól magam mint vele..



A lényeg, hogy titeket zavarna egy ilyen mûlttal rendelkezö lány? Sok pasija volt és bennem lenne egy olyan érzés, hogy "nem csalna meg?"

Btw. a korom 17 a csaj 15 lesz.



2014. máj. 15. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jah, talán majd 30 éves korára megváltozik.
2014. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Adj mások véleményére. Hadd mondják meg neked, ki mennyire való hozzád. A kezedet ne fogjuk? Ne segítsünk szarni?
2014. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha már az elején nem bízol benne, akkor minek egyáltalán elkezdeni? Én nem állnék neki bizonyítani senkinek semmit, az után ítéljenek el, hogy tettem valamit(~a helyében elküldenélek a búsba, ha megtudnám, hogy alapból gyanakodva mész bele a kapcsolatba).
2014. máj. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A csaj 15 éves lesz és sok pasija volt? Húúúú.....az anyját. Szép kislány lehet nem mondom, egy dologra jó lehet, de hosszú távra nem terveznék egy ilyennel.....te jó ég, mi lesz belőle felnőtt korára? Bele se gondolok.....
2014. máj. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eléggé elbizonytalanítottak az ismeröseitöl hallott dolgok, de nekem azt mondta tudna nekem bizonyítani, hogy ö már felhagyott azzal a múlttal, amúgy sztem érthetö az aggódásom vele kapcs. mivel a kórházba is drog és alkohol miatt hozták be...
2014. máj. 15. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:
kerüld el! ebből csak bajod lesz. ez egy drogos
2014. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felteszek hipotetikus kérdést. Ha előbb megismernéd és a barátja lennél, nem lenne egyszerűbb eldönteni, milyen ember és csak aztán elgondolkozni azon, neked való-e?
2014. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet egyszerübb lenne de nem tudok rá úgy tekinteni mint egy barátra, ha csak egyszer is átölelném nem tudnám megállni, hogy ne csókoljam meg...
2014. máj. 15. 14:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez itt a probléma. Veled van a probléma. Nem akarnád megismerni, de ágyszomszédban beleférne, mi? Miért veszed időpocsékolásnak azt, hogy "feltérképezd" őt?
2014. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztosan nem érdekelne a múltja, ha látnám hogy a jelent közösen jól töltjük el. A szakítások/megcsalások pedig az élet részei sajnos. 18/F
2014. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!