Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek megtudna változni...

Szerintetek megtudna változni egy ilyen lány?

Figyelt kérdés

3 hete megismertem egy lányt a kórházban, és nagyon egymásra hangolódtunk.. Csókolóztunk meg minden, de a lány hamarabb elment, azt hiszem 3 nappal hamarabb mint én, akkor le voltam törve, de szobatársam tartotta bennem a lelket, amikor hazaértem elkezdtünk facen beszélni, ami meglepett, hogy ö írt rám, mert azt hittem elfelejt egyböl, és a kórházban is csak azért volt velem, hogy ne legyen egyedül. De nem így lett.

Én szeretném megpróbálni vele de egy kicsit taszít a múltja és az amiket mondtak róla (minden fiúra rámászik, már közelsem szüz és mindig bulikba járkál...stb) jah és az, hogy messze lakunk egymástól :/

Nekem most is hiányzik mert ilyen szenvedélyesen még nem csókoltam meg lányt.. Pedig volt már barátnöm de velük nem éreztem ilyen jól magam mint vele..



A lényeg, hogy titeket zavarna egy ilyen mûlttal rendelkezö lány? Sok pasija volt és bennem lenne egy olyan érzés, hogy "nem csalna meg?"

Btw. a korom 17 a csaj 15 lesz.



2014. máj. 15. 14:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

14:51 igazad van! El kell ezeket fogadni :/

Egybk 9/10 valaszolo: eddig sem csak lefektetesre kellett egy csaj ezutan se csak arra kellesz bocs ha a kerdesembol ez jott le.. Egyszeruen nem tudok ugy banni egy novel akarmilyen is legyen..

2014. máj. 15. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!