Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszek neki vajon? Hogyan...

Tetszek neki vajon? Hogyan nyissak felé?

Figyelt kérdés
szaisztok! 15/L vagyok és nagyon tetszik nekem egy srác..évfolyamtársam (15/F). néha szoktunk beszélni,vannak közös barátaink. Amikor egy társaságban vagyunk rám figyel de amúgy nem szokott írni nekem vagy odajönni hozzám. :( egyik barátnőm mondta hogy bambulva néz.. de az a baj,hogy ő mindenkivel közvetlen úgy hogy nemtudom hogy esetleg tetszem e neki..szerintetek igen? hogy tudnék esetleg nyitni felé, úgy,hogy ne tűnjön túl tapadósnak? :) szerintem ő sejti,hogy tetszik nekem..mert egyik barátnőm elég sokat célozgatott rám..de sokszor mintha csak játszaná a hülyét mint akinek ezek a célzások nem jutnak el az agyáig..:D légyszi értelmes válaszokat írjatok. Köszii

2014. máj. 21. 19:09
 1/2 anonim válasza:
Szerintem érdeklődj iránta . :) Akkor biztos leesik neki h tetszik neked. és ezek alapján szerintem tetszel neki. nem bámulnak a fiúk ok nélkül ;)
2014. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ok nélkül nem bámulnak az igaz?
2014. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!