Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszek neki, vagy szerintetek...

Tetszek neki, vagy szerintetek van nála esélyem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagy problémában vagyok. Tetszik nekem egy srác aki az egyik legjobb barátnőm osztálytársa és szerelme, nekem az évfolyamtársam. Egy ideje (kb 2 hónapja) nagyon tetszik nekem is. De nem szeretném ha a barátnőm megtudná. Viszont nem tudom eldönteni, hogy vajon a srácnak tetszek e vagy sem. Volt olyan hogy 3asban voltunk a barátnőm, ő meg én és akkor velem foglalkozott, meg mikor egy barátikörben vagyunk elég sokszor figyel rám, és barátnőm mondta, h szokott engem nézni. De facebookon nem szokott rám írni, meg nem szokott random odajönni beszélgetni.:/ Nemhiszem, h azért mert fél, nem az a félénk típus, inkább olyan nagyszájú, nyílt.Légyszi normális válaszokat írjatok.Köszönöm! :)

2014. máj. 16. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tetszel neki,viszont ha van barátnője,akkor nem hiszem hogy akar tőled valamit.
2014. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nincs neki barátnője
2014. máj. 16. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy? Ha a legjobb barátod szerelmes belé, akkor nem kéne ezt pont leszarnod? Vagy ez lányoknál másképp megy?
2014. máj. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

figyelj hogy a barátságod ne mennyen tönkre PASI miatt....

szerintem nyugodtam írjál rá szerintem nincs abba semmi ha a lány kezdeményez :)

2014. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) szerintetek azzal mindent elrontanék ha elmondanám neki,hogy tetszik?
2014. máj. 18. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,még örülne is hogy őszinte vagy..
2014. máj. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!