Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem igazán egyértelmű hogy...

Nem igazán egyértelmű hogy tetszek-e neki vagy sem?!

Figyelt kérdés

Oké, szóval van egy fiú aki "tetszik" nekem. Egy évvel fiatalabb nálam. Más lányokkal kicsit bunkó, vagyis szívatja őket folyton. Velem meg tök kedves meg vicces. Versenyen is, tőlem kérdezte meg először, hogy hogy sikerült, pedig mástól is kérdezhette volna hamarabb..

Egyáltalán nem tudok semmit na :D gyakorlatilag ő az első aki "tetszett" nekem és nem tudom hogy mit gondoljak. És eléggé félek hogy megkérdezzem tőle.

Mit gondoltok?

14/L


2014. máj. 9. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kezdj vele. Aki ahogy másokkal viselkedik,úgy fog előbb utóbb veled is, ha biztonságban érzi magát. hagyd az ilyen nagyképű, egomajmokat a saját nyomorukba.Hagy kotorjanak a saját ugyanilyen közegükben.
2014. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért írtam azt a szót, hogy bunkó, mert mással nem tudtam kifejezni.

Szóval megpróbálom azért, hátha: más lányokkal inkább haverkodik, tehát hogy látszik hogy nem úgy érdeklik, csak barátjuk. Mert kicsit, hát hogy is mondjam.. Dilis :P

2014. máj. 9. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden jóhiszemű a saját kárán tanul csak:D
2014. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

o.o

Most ezt nem vágom.

"más lányokkal inkább haverkodik" ebből, hogy jött az, hogy bunkón viselkedik a lányokkal?

Vagy nálatok ez, ezt jelenti? Hmm....


Ja és "Versenyen is, tőlem kérdezte meg először, hogy hogy sikerült, pedig mástól is kérdezhette volna hamarabb.. "

Ennek se látom sok értelmét.

Ha másodszorra kérdezett volna téged, is ugyanaz lenne a szitu.

Egyébként meg valakit meg kell kérdezni elsőnek, gondolom te voltál a legközelebb.

2014. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A bunkó onnan jött le, hogy máshogy nem nagyon tudtam leírni így hirtelen.

A versenyes meg annyi hogy pont én voltam tőle a legtávolabb, és nem kifelé ment a teremből, hanem oda hozzám. Így értettem.

Az a baj néha, hogy amikor kérdéseket teszek fel, alig tudom magam kifejezni.. Igen ezen is kéne javítanom.

2014. máj. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!