Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy fiú és tudom hogy...

Tetszik egy fiú és tudom hogy régebben én is bejöttem neki. De ő nem tudja hogy tetszik nekem. Ha valakinek egyszer bejössz akkor az később sem változik? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy még tetszel neki,de az idő és más lányok,akik megfordulnak az életében, fontos tényezők itt. Sajnos lehet már az a bizonyos láng elmúlt nála,mivel nem lépett,ahogy te sem,s már más tetszik neki. Viszont ha érdeklődik felőled még,akkor van rá esély,hogy felébresztheted benne szerintem, persze ehhez több is kell a tetszésnél.
2014. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha korábban tetszett, de valamiért lemondtam neki, akkor esélyes, hogy még mindig tetszik. Másrészt nem fogok nála próbálkozni, hisz nyilván okkal tettem le róla, mert pl esélytelennek láttam, vagy nem láttam érdeklődést részéről. Szóval ilyen szituban lehet fogadnám a közeledését, ha Ő akarna valamit, de azt hiába várná, hogy én tegyek ilyen ügyében lépéseket.


23/F

2014. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2014. máj. 18. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!