Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most nagyon nagy baromságot...

Most nagyon nagy baromságot csináltam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval a múlt órán azt vettem észre hogy a tanárom néz ,én is néztem kb 2 másodpercig néztük egymást ,majd én elfordítottam a tekintetem és mosolyogtam,de nem azért mert tetszik ,hanem azért mert viccesnek találtam hogy néztük egymást.

Most tuti másra gondolhatott igaz??


2014. máj. 15. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Iratkozz át egy másik iskolába
2014. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2014. máj. 15. 13:36
 3/5 anonim válasza:
Volt egy jó napja a tanárnak. Nem gáz. Ők sok mindenhez hozzászoktak már. Viselkedj természetesen és ha ő tutira mást gondolt majd azt fogja gondolni hogy tévesen gondolta a tutira mást. De lehet hogy nem is gondolt olyasmire mint te hiszed. Te abban a korban vagy hogy elsőként ilyesmikre gondolsz ő viszont már túl van ezen a koron, tehát nem az fog beugrani neki elsőre mint neked. Semmi gáz nincs.
2014. máj. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem nincs semmi gáz... én 13/l sokat szoktam órán gondolkozni és el is bambulok és volt már párszor hogy úgy bambultam el hogy közben jó sokáig néztem a fiú tanáromat xD remélem ő sem gondolt rosszra :)
2014. máj. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nagy baromságot csináltál???? :D Azt hittem megerőszakoltál egy seregnyi kiscicát.

Na az baromság lenne.

2014. máj. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!