Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet, hogy állati nagy...

Lehet, hogy állati nagy baromságot csináltam!?

Figyelt kérdés
Olvasgattam a neten és láttam a zöld kávés hirdetést és megrendeltem...elvileg tízezer,de nem is az a lényeg,hanem,hogy olyanokra nem gondoltam,hogy befolyásolná-e a fogamzásgátló hatását illetve nem fog-e a hirtelen fogyástól kinyúni a bőröm...be vagyok tojva:(vélemények?
2013. máj. 11. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kétlem, hogy annyira fogyaszt, hogy megnyúljon a bőröd.
2013. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan szinten hatástalan, hogy még csak véletlen sem kell fogyástól vagy a gyógyszerrel kölcsönhatástól tartanod.


Úgyhogy inkább emberi nagy baromságot csináltál, megesik egész gyakran. Ilyenekből élnek az ilyen zöldkávés cégek.

2013. máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Ne vedd át, vagy vond vissza a megrendelést, mert kamu, ettől nem fogsz fogyni... jól átvertek téged.

Egyél normálisan, mozogj sokat.

2013. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt írták,hogy ha nem fogyok le annyit amit ír akkor visszakapom az árát...oké,de honnan tudják hány kiló vagyok most?szerintem megpróbálom visszavonni
2013. máj. 11. 15:50
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha online vásárolsz, akkor 8 napig kötelesek visszavenniük, de ha írsz nekik, akkor valószínűleg visszafogják vonni minden gond nélkül, mert csak feleslegesen fizetnék a szállítót.
2013. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túl nagy reményt ne fűzz ahhoz, hogy visszakapod az árát.
2013. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Még nem vette meg, csak megrendelte, ha nem fizetett előre, akkor semmi gond.
2013. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem veszed át kész. nem fognak semmit csinálni, mivel törvénytelenek és úgy kellene adniuk valami magukra utaló címet/elérhetőséget h be tudják szedni tőled a pénzt. ugyhogy elég ha nem veszed át
2013. máj. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!