Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szóval egy fórumon ismerkedtem, ahol többen is rám írtak. Volt egy srác akivel más okból kifolyólag találkoztunk is és eléggé jó irányba ment az ismerkedés. Már egy ideje nem láttam, de nemsokára újra találkozunk. Viszont már egy napja nem írt, és minden reggel szokott... és a gmail chaten is látom ha bent van, most viszont olyan, mintha nem lenne fent a partnerlistámon, és egy kicsit el kezdtem izgulni, hogy vajon most letiltott e:(

Közben írtak mások is még és nekik válaszoltam, de most nem tudom, hogy kellett e volna. Mármint félek, mi van ha az egyikük ő volt és tesztelt, hogy beszélek e mással is...vagy nem tudom. De másnak már nem írok vissza, mert rájöttem, hogy csak tőle várom már a leveleket, meg hogy hívjon, másoktól nem...

Szóval most nem tudom hogy mi a helyzet, és kicsit ideges vagyok, hogy ezt most elrontottam e nagyon, vagy sem:((


2014. máj. 11. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg tesztelt is, de nem írtál a többieknek semmi olyat, szerintem nincs gáz. Egyébként ha megtalálod a partnerlistán, írj rá te. Akkor látni fogja, hogy hiányolod és ha haragszik is vmiért rád, kicsit megenyhül.
2014. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ott most nem látom egyáltalán...és most ott tartunk, hogy várok a válaszára, mert már írtam neki, de többször nem szeretnék nehogy túlzásnak gondolja...
2014. máj. 11. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ott küldeném el a p.csába, ha tesztelgetne.

Ha már a kapcsolat előtt/elején ezt csinálja, akkor semmi jóra nem lehet számítani a továbbiakban.

2014. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem biztos, hogy tesztel...csak sajnos volt egy ilyen kapcsolatom aminek csúnya vége lett és ott tesztelgetett mindig a srác...azóta meg igazából paranoiás lettem kicsit:(
2014. máj. 11. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!