Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok erröl a helyzetröl?

Mit gondoltok erröl a helyzetröl?

Figyelt kérdés

van egy fiu, itt ismerkedtünk meg, tök kedves meg aranyos, és nagyon az öszinteség hive, amit már bizonyított is, azt mondja magárol h nem néz ki rosszul mégse küld képet, nagyon megkedveltem a személyisége miatt, ö már látott képet rolam és tetszek neki, de azért mégis kiváncsi lennék rá hogy hogy néz ki, mert mindketten ugy gondoljuk h a belsö megfelelne az elvárásoknak, neki ugye a külsö is oké, de én ugye nem tudom hogy az mennyire lenne jo, és az a baj hogy nálam azért elég nagy súlya van egy kapcsolatban ennek is, mert ha jol néz ki akkor lehet hogy akár össze is jöhetnénk, talira mondjuk nincs sok esély mert nem épp a közelbe lakik, de távkapcsolatba benne lennénk mindketten

hogy vegyem rá hogy küldjön képet?



2014. máj. 3. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nem néz ki olyan jól ahogy állítja, nem lesz ebből semmi.
2014. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
skypoljatok, vagy hozzatok össze egy talit.
2014. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatban is találkoznak, akkor hogy dugnátok, telefonon? :O
2014. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy távkapcsolathoz is elengedhetetlen a találkozás (előbb-utóbb), szóval célszerű lenne összehozni. Sokkal többet elmond, mint egy kétdimenziós kép...
2014. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Facebook-on nem tudod megnézni?
2014. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tuti tanácsért írj rám kérdező!
2014. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Naif_Hazazi ***** válasza:
lehet hogy dagadt, sánta és púpos
2014. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!