Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A barátnőm tudja miért nem tetszem a fiúnak: idézem es én vagyok Kinga.



"de milán ezért ilyen veled mert mindenki timit izéli hogy gyerekes csunya csicska hogy néz ki milyen ruhákba jár hogy viselkedik. ezen kivül a hülye játékai és minden lány veszi át a tulajdonságát timinek ezért petra hani kinga timi csapatrol ugy megy a hir h "nyomik" én mivel bécivel vagyok átvettem picit egy "ugymond menőbb stílust" mint kitti ha te is felvennél vmi hasonlot akkor te is szimpi lennél neki vagyis ezalatt a hasonlo alatt azt értem: bátor h hozzászolsz vkihez akit nem ismersz ,kötekedsz,menősködsz mint mi kittivel meg bélaval :D és akkor betudnál kerülni a mi kis "különc" csapatunkba onanntol kezdve pedig sima az ügy DE TIMIVEL VAN A GOND.."


Én is így gondolom de a nyomik közül is valahogy mégsem tartozom köéjük mert én vagyok ott a legstílusosabb es a legszebb nem én gondolom így hanem más is. Valahogy néha már én is unom a viselkedéset (timinek). De ez a timi nem cigány semmi csak fehérbőrű csak nem a legszebb lány mármint nem csúnya csak hozzám hasonlítva meg az osztály lányaihoz hasonlítva az... Ti mit gondoltok? ez a béci a barátnőmnek a palija aki abba az osztályba jár aki tetszik mármint milán.

Hatodikosok vagyunk már tényleg ideje lenne komolyodni valahogy az utóbbi időben en sem nevetek minden hulyeségen. Jovőre hetedikesek leszünk a fiú aki tetszik milán nyolcadikos. Úgy gondolom elkezdek komolyodni es más is lehet átveszi a tulajdonságomat mert erről már lelehetne szokni!


2014. máj. 1. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
mivan???
2014. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én most megmondom, hogy Timivel van a gond.
2014. máj. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Milán tetszik nekem tudja letagadja de mikor nemlátom akkor néz tehát valószínüleg azért nem áll velem szóba mert a nyomikhoz tartozom.
2014. máj. 1. 21:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Barbizz inkább
2014. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12 évesen ilyenkor barbizni kéne, nem a gép előtt ülni...
2014. máj. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ezt nem tudtad volna normálisan leírni attól függetlenül hogy 12 éves vagy?
2014. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És ha úgymond kicsit menőbb lennék mármint csapathoz tartozva akkor bejönnék neki gondolom nem akar egy olyan lánnyal járni akit senki sem ismer.
2014. máj. 1. 21:03
 8/10 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok ő márciusban toltotte a 14!:)
2014. máj. 1. 21:59
 9/10 A kérdező kommentje:
De ti hulyek vagytok barbizni komolyan? Ha barbiznék fogadjunk az lenne a bajotok hogy 13 évesen mi a rák*r barbizok...
2014. máj. 1. 22:00
 10/10 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok ő márciusban toltotte a 14!:)
2014. máj. 1. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!