Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, Pesten érdemes így...

Srácok, Pesten érdemes így próbálkozni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, elég visszahúzódó, sokat szeretek egyedül mászkálni a városban nyáron, kiülni olvasgatni, rajzolni parkokba, ahol éppen vagyok, de mindig zenét hallgatok közben.

Ha kiveszem a fülhallgatót, elmegyek nyáron pl a Margit szigetre, vagy ilyesmi helyekre, van esély arra, hogy egy srác odajön beszélgetni, ha szimpatikus vagyok neki?

Vagy ti hogy csinálnátok?


2014. máj. 6. 22:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne értsd félre,én szeretek kezdeményezni, "vadászni".

De most komolyan MIÉRT menjek oda egy vadidegenhez akiről semmit sem tudok? Lehet hogy azért ült ki mert depis,gondolkozik,tanul és rohadtul nem örülne ha odatolakodnék pofazni.

Meg lehet hogy a nagydarab baratját varja,randizni jött vagy leszbi esetleg vmi reklámember.


Túl sok a bizonytalanság.

Senki se szereti magát lehetségesen megalázni ilyen helyzetben..

18/F

2014. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Oké, ez elég logikus ellenvetés.

De akkor hogy?

2014. máj. 13. 23:54
 13/13 anonim ***** válasza:
Szemkontaktus, mosoly, egyszer-kétszer aztán kiveszed a fülest, úgy hogy lássa, meghallgatnád, ha lenne mondanivalója.
2014. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!