Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek érdemes lenne...

Szerintetek érdemes lenne próbálkozni?

Figyelt kérdés
A lány 15 és én is annyi vagyok (ő 3 hónappal idősebb és osztálytársak vagyunk már 9 éve). Ilyen idősen érdemes lenne próbálkozni nála? Már régóta tetszik nekem, csak mondjuk 13 évesen nem gondoltam "annyira" komolyan. Néha úgy vettem észre, hogy tetszek neki, néha úgy hogy nem:/ Simán megkérdezném tőle vagy elhívnám valahova, de van 3 barátnője akik a legjobb lány barátaim és szerintem nem vennék jó szemmel, biztos kibeszélnétek. A másik baj, hogy a legjobb barátaimnak is ő tetszik (3 emberről van szó)... A harmadik probléma pedig hogy rokonok vagyunk (6 unokatestvérek ha jól tudom). Ez gáz? Mit csináljak?
2014. jan. 2. 23:37
 1/2 Dalma1997 válasza:
Te rokona vagy a csajnak aki tetszik? mert ha igen akkor sajnos ehez nemtudok túlsok jót hozzáfűzni :( Ha nem akkor meg kérdezd meg. Mért érdekel hogy a többiek mit gondolnak ha tetszik...tessék megkérdezni és ha viszonozza akkor érdemes volt ;). A barátaid pedig nem igazi barátok ha ezt rossz néven veszik. Csak önbizalom.
2014. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A rokonsagtol nem felek, mert o is es en is most tudtuk meg es nem vesszuk igazan komolyan (6. Unokatestverem szerintem az eleg messzi). A barataimrol pedig annyit, hogy nem piszkalnak vele de nekik is ugyanaz tetszik es hat en jot akarok nekik:/
2014. jan. 3. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!