Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, Pesten érdemes így...

Srácok, Pesten érdemes így próbálkozni?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, elég visszahúzódó, sokat szeretek egyedül mászkálni a városban nyáron, kiülni olvasgatni, rajzolni parkokba, ahol éppen vagyok, de mindig zenét hallgatok közben.

Ha kiveszem a fülhallgatót, elmegyek nyáron pl a Margit szigetre, vagy ilyesmi helyekre, van esély arra, hogy egy srác odajön beszélgetni, ha szimpatikus vagyok neki?

Vagy ti hogy csinálnátok?


2014. máj. 6. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha perverz vagy, akár most is rád írok. Nem kell kimenned a Margitra.
2014. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem megér egy próbát, de ne számíts sok személyre akivel meg is érted magad.
2014. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szeretnéd hogy leszólítsanak?

Akkor írd ide ezt és jövünk...

Nem kell ide mese.

2014. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
van rá esély. én odaszoktam menni a Margit szigeten a csajokhoz:D
2014. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, fordítsuk meg a kérdést. Ha pasi vagyok, és pesten a margitszigeten odaülök egy csaj mellé beszélgetni, tökön fog rúgni, hogy takarodjak, vagy beszélget velem? :D
2014. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ha normálisan odajönne valaki beszélgetni én mondjuk nem negyven évvel idősebb, nem rúgnám tökön :)

És nem, nem vagyok perverz :D és légyszí, ne írjatok, nem neten szeretnék ismerkedni, csak feltettem egy egyszerű kérdést.

2014. máj. 6. 22:26
 7/13 anonim ***** válasza:

Sosem szólítok le olyat, aki zenét hallgat közben, mert az elzárja a világtól magát.

De ha úgy teszel, ahogy mondod, és a hajógyárit is meglátogatod, akkor talán összefutunk ;)

2014. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem neten ismerkednél, megbeszélhetsz egy találkozót az egyik válaszolóval a Margit szigeten :). Én már megtettem :D. (Na jó, komoly nem abból lett, de kellemes találkozások voltak...).
2014. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amilyennek leírtad magad, én pont az ilyen lányokat kedvelem.


Nem is lakom messze a Margit szigettől.


Én szívesen ismerkednék.

2014. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Érdemes, de ne nagyobb társaságban. Célszerűbb barátnőt egy órával későbbre hívni. Addig meg biztos találsz elfoglaltságot magadnak!
2014. máj. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!