Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 15-25 éves korosztályban a...

A 15-25 éves korosztályban a lányok lenéznek és nem ismerkednének velem, ha olcsóbb ruhákat (pl GAP, H&M, stb. ) hordanék a drágább márkák (Gant, Ralph Lauren, Massimo Dutti, stb. ) helyett?

Figyelt kérdés
Csak, mert utasított már vissza csaj emiatt és tudnék venni ilyen drágább ruhákat de egyszerűen eddig nem láttam értelmét, vagy ez ennyire fontos ma már?

2014. máj. 3. 17:37
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
amúgy a 45-55 ezer ft nem drága egy bőrdzsekihez képest, sőt... amúgy a felsorolt drágább márkáknál egy ing is simán kerül ennyibe
2014. máj. 3. 17:52
 12/30 A kérdező kommentje:
de egy sima póló is pl a hilfigernél 12 ezer forint körülről indul (!)
2014. máj. 3. 17:55
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
ne prostikkal ismerkedj. ezt megmondhatod neki
2014. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
szerintem inkább téged foglalkoztat ez. akkor vegyél tizenkétezres pólót.
2014. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek, én egy 17 éves lány vagyok és nem érdekel ki milyen márkába öltözik (lányok, fiuk terén is) addig amíg ő jól érzi magát abban a ruhában és hü marad önmagához.

Mellesleg nekem a rocker fiuk (nem hosszu haja, csak van rajta valami fekete, vagy pl. egy Papa Roach/Red -es póló, motoros bakancs, vagy valami hasonló) a gyengéim. De a normális, NEM PÁVA kinázetü fiuk tökéletesen megfelelnek. :)

2014. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
azért érdekel, mert nagyon nagyon tetszett az a lány, meg annyira vonzódtam hozzá minden téren, kifinomult és nagyon intelligens csaj volt és gyönyörű, egy álom és ezért mondott nekem nemet :(
2014. máj. 3. 18:00
 17/30 anonim ***** válasza:
45%

Mindenki tudja mi kell a nőnek: PÉNZ


Ebből leszűrheted hogy kellenek-e a drága holmik vagy sem.

2014. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Jah akkor az a csaj egy volt azon kevesek közül, akin biztos 25ezres farmer van, meg 60ezres Gas farmer dzseki, ha ennyire érti a divatot

Ne egy csaj véleményére adj, csak mert ezt mondta neked. Menjen ismerkedni gazdagékhoz, Rózsadombra.

2014. máj. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Most egy csajért vered a nyálad?


Legkésőbb 30 éves korára úgyis eldobják, mint a rongyot, minek foglalkozol vele? Vannan ilyenek, nekem is nehéz elhinnem. Nekem egyik exem mondta azt, hogy szerinte teljesen normális, ha én megveszek neki mindent, ő pedig a testét adja. Jah, nem tudtam, hogy egy k"rvával jöttem össze, de így már más. Ilyenekkel ne foglalkozz.

2014. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Én is csaj vagyok és nekem az a véleményem hogy nem érdekes miben jársz :) pl nekem is van H&M-es cuccom :D
2014. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!