Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A 15-25 éves korosztályban a...

A 15-25 éves korosztályban a lányok lenéznek és nem ismerkednének velem, ha olcsóbb ruhákat (pl GAP, H&M, stb. ) hordanék a drágább márkák (Gant, Ralph Lauren, Massimo Dutti, stb. ) helyett?

Figyelt kérdés
Csak, mert utasított már vissza csaj emiatt és tudnék venni ilyen drágább ruhákat de egyszerűen eddig nem láttam értelmét, vagy ez ennyire fontos ma már?

2014. máj. 3. 17:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ja, akkor én húzzam le magam azért, mert turkálóból öltözködöm? Vicc baze :D Mégis voltak már csajaim...
2014. máj. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
a jó csajok iszonyatosan válogatósak és eddig mindig haraptak az ilyenre
2014. máj. 3. 17:38
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden lány nézi ezt, csak a hülyébbik fele :) De azokkal nem érdemes foglalkozni
2014. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
és pl a Zara szerintetek elég jó, elfogadható?
2014. máj. 3. 17:44
 5/30 anonim ***** válasza:
Buliba mész a kinézeted számít, a belső nem érdekli őket mert úgyis csak dugni fogtok és a barátnőinek meg nem mesélheti hogy egy csövessel hancúrozott.
2014. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
H&M-nél is elég jó a felhozatal.
2014. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 farid válasza:
önmagad miatt csináld ezt ne mások miatt! úgy öltözködj meg olyanokba amikbe jól érzed magad és a stílusod! azért mert van pár olyan majomfajzat nő hogy csak a divatra megy annyi esze is van azokból semmi se lesz hidd el!
2014. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

HA világsztárok reklámozzák a H&m-et akkor csak nem olyan olcsó, sőt vannak is áraik néhány ruha esetében. Pl "talán?" műbőr vagy bőr dzsekiért elkérnek 45-55e ft-ot is


Amiket felsoroltál, azok nem fiataloknak való ruhák, hanem 30 felettiek divatja általában.

A legtöbb tizenéves csajt nem érdekli a ruha márkája, mert ha jól néz ki akkor úgyis az számít mjd neki

2014. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

fősoron azt írod, hogy drágát hordasz, magyarázatban azt, hogy nem drágát hordasz. ??


án nem tudom megállapítani ránézésre, hogy mi milyen márka, és nem is figyelem. biztos van, akinél gond lehet. pár gyíkarcnál.

2014. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
hát pedig nekem 18 éves csaj mondta, hogy nem lát rajtam RL-t, hilfigert, gantot stb... és emiatt nem gondolja, hogy el tudna fogadni barátjának
2014. máj. 3. 17:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!