Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit gondoltok?

Lányok mit gondoltok?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és még nem volt barátnőm, sőt semmilyen téren nem volt intimebb kapcsolatom lánnyal. Nem is látom az esélyét ennek egyelőre. Ennek oka hogy sajnos születésem óta az egyik szememre nem látok és emiatt félénk és csendes vagyok, nincs önbizalmam. Nem szeretem magam és nem nézek ki valami férfiasnak. A velem egykorúak közt is -kisgere vagyok- érzetem van. Mivel éjjel dolgozom kevés helyre járok el..de nem merek leszólítani idegent az előbbiek miatt.. Nagyon cikinek érzem hogy még senkim sem volt...Nehezen hiszem, hogy így kellenék egy lánynak.
2014. máj. 1. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Először próbálj meg a hozzáállásodon változtatni. És sok sikert kívánok neked!
2014. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Persze, hogy nem volt még barátnőd, most is csak a szomorúságot és a lemondást árasztod.

Gyűjts egy kis önbizalmat, változtass a hozzáállásodon és sikerülni fog! Szurkolok neked. :)

2014. máj. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valahol el kéne kezdened pedig.
2014. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!