Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők/Hölgyek/Lányok! Mit...

Nők/Hölgyek/Lányok! Mit gondoltok egy ilyen humoros pasiról?

Figyelt kérdés
Van egy kiszemeltem, aki nagyokat derül a poénjaimon, és érdekes módon mellette valahogy sziporkázom is. Ti nem éreznétek soknak, ha valaki állandóan poénkodik? Komoly férfinak tartom magam, de érthető módon azt se szeretném, ha a túlzások miatt ő az ellenkezőjét gondolná. Természetesen, ha komolyabb témákról van szó, akkor azt komolyan is veszem.

2014. márc. 29. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem evvel nincs baj, ha nem viszed túlzásba akkor nem hiszi úgysem hogy így éled az életed.
2014. márc. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne akarj mindig vicces lenni, csak mikor jön magától és akkor nem lesz túlzás
2014. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem, nyilván, hanem magától jön, ezért is a kérdés.
2014. márc. 29. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne használj ízetlen tréfákat, de egyébként nekem asszem, bármennyi poén belefér.
2014. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy haver! Doppingol a nő, és a jó oldalad hozza ki belőled, közben reméljük, h ő is szórakozik. És ez is jó!
2014. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy a "rossz" oldalam hozta ki :D
2014. júl. 14. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!