Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti mit gondoltok egy...

Lányok ti mit gondoltok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés
Nehezen beilleszkedő vagyok, csak szűk baráti körökben érzem jól magamat, bár a lányokkal szemben elég gátlásos vagyok, mások viszont irígykednek a külsőmre, mert magas, jóképű, kisportolt fiú vagyok(mások szerint), bár barátnőm nem volt még, egy lány közelében alig merek megszólalni, bezárkózom ilyenkor. Mások szerint "flegma" arcom van, nem látszik rajta se boldogság, se bánat, bár ezt néha nem bánom. Eléggé szégyenlős is vagyok lányok előtt, talán azért, mert belezúgtam 1,5 éve egy lányba halálosan, és azóta is tart, és gondolni sem merek egy ugyanilyen újabb "kalandra".
2014. márc. 20. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezek közül a tulajdonságok közül egyik sem nyerő, sőt riasztó. Kivéve a külsőd már ha az igaz. De ilyen viselkedéssel el van rontva az egész...... majd belejössz.
2014. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel a viselkedéssel.
2014. márc. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nézhetsz ki akárhogy ha így viselkedsz minden lányt elriasztasz.

Próbálj meg pár PUA tanfolyamat.

2014. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elriasztod a lányokat a viselkedéseddel. Egy lánynak a magabiztosság a vonzó ezért szinglik a félénkebb fiúk. Egy lány arra vágyik hogy biztonságban érezze magát egy határozott férfi mellett.

Ha én kerülnék egy veled hasonló sráccal kapcsolatba magam is elbátortalanodnék mivel azt sugárzod magadból hogy nem vagy biztos semmiben nem vagy tisztában az érzelmeiddel, saját magadat nem tudod kontrolálni. Egy jó erős húzóerőre lenne szükséged egy baráti társaságra akik bevinnének olyan helyzetekbe hogy megtanuld kezelni az emberi kapcsolatokat

2014. márc. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, bár határozott vagyok az élet többi területén, de ez a lány téma, valami rendellenesség vagy nemtudom :)
2014. márc. 20. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Jó, jó, de azért ne beszéljünk a lányok 100%-ának nevében. Barátom félénk, és nem értelemszerűen nem szingli. Sokkal szimpatikusabb egy ilyen férfi és általában érdekesebbek, értelmesebbek és jobb fejek, mint magabiztos társaik.


A magabiztos csávók meg általában idegesítőek. Többségük unalmas is - legalábbis én személyesen még nem ismertem olyat aki nem volt az. Az extrovertáció manapság már ritkán jár együtt az intelligenciával.

2014. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát jó azért beszéltem mert én eddig csak ilyen lányt ismertem, de ez most megváltozott ezek szerint
2014. márc. 20. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!