Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenéznétek ezt a srácott?

Lenéznétek ezt a srácott?

Figyelt kérdés
22éves szűz ,prostizni nem akkar ,mert neki szexhez erzelem kell,csaja nem volt ,haverom de nem értem

2014. máj. 1. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Téged nézlek le.
2014. máj. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem nézném le, de mi a mondat vége, mit akartál írni?
2014. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hé, ez én vagyok. Csá, haver. Hagyjál már!
2014. máj. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az a srác?
2014. máj. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Légy igazi haver, hajól előre neki
2014. máj. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy guggolj le.
2014. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Miért nézném le? Ugyanolyan ember mint a többi aki az utcán jár kel, lehet kicsit több problémával. Ha a haverja vagy és tényleg segíteni akarsz neki akkor szerintem emeld meg a seggedet és segíts neki csajozni, küld el dokihoz beszéld meg vele a bajait és kész. Aki a leírtakkal rendelkezik valószínűleg valami problémával küszködik, depresszió, szorongás stb. ami hátráltatja. Ha akar csajt akkor fog szerezni magának idővel, csak először le kell magáról vetnie ezt a sok gátlást ami benne van ezzel kapcsolatban. Erre a legjobb módszer ha olyasmivel foglalkozik ami érdekli őt és abban találni fog magának hasonló érdeklődésű partnert. Esetleg mozduljon ki valamerre, fogd meg azt menjetek el bárba vagy buliba vagy nem tom. Ha nem akar akkor meg rángasd el és ha a barátja vagy és segíteni akarsz neki akkor úgy tedd ne a GYK-n.

Üdv. Egy az útját kereső fiatal.

2014. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!