Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti lenéznétek emiatt engem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lenéznétek emiatt engem? Lehetséges vagy csak álom marad?

Figyelt kérdés
Tetszenek egy bizonyos területről származó fiúk, többen itt tanulnak Magyarországon, a hozzàm közeli városban is pl. Nem mindegyik tetszik, de már láttam köztük helyeseket, jól kinézőket is. Szeretnék egy ilyen származású fiút barátomként. A magyar fiúk közül is láttam már helyeseket, de egyik sem fogott meg annyira. Az egyik ismerősömnek az ismerőse összejött már egy ugyanebben a városban tanuló külföldi fiúval, ebből gondolom, hogy talán nekem is összejöhetne. Mondjuk igaz, hogy az a fiú afrikai(néger) volt, nekem meg másmilyen fiúk jönnek be. Egy kb 20-23 éves fiú meg egy 17 éves lány között működhet kapcsolat?
2013. júl. 13. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
anime mániás vagy és ázsiait szeretnél?
2013. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fáj a hasam
2013. júl. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

végül is lehetséges

nem biztos hogy össze is jön, de lehet

2013. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, nem ázsiait, azoktól kiráz a hideg is
2013. júl. 13. 17:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

hogy akkor mi a fäsz van?! ebben össz 3 kérdés van:

1.: "Ti lenéznétek emiatt engem?" -mi miatt?

2.: "Lehetséges vagy csak álom marad?" -de micsoda?

3.: "Egy kb 20-23 éves fiú meg egy 17 éves lány között működhet kapcsolat?" -valószínűleg igen, ha elég éretlen hozzá a hím nemű fél.


és ezzel valószínűleg nem kaptál választ arra, amit kérdezni szerettél volna... szerintem pontosítsd, hogy mit akarsz, mert begolyózok tőled...

2013. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1.amiatt, hogy nem magyar, hanem inkább egy külföldi barátot szeretnék

2. az, hogy összejöjjek egy külföldivel

3. pedig, ha netalántán össze is jönnék eggyel, akkor az tuti egyetemista, az egyetemisták meg általában 20 felettiek, és csak szexre kellenék-e egy olyan idősnek vagy többre is?

bocsi, csak nem tudtam, hogy nehéz a felfogásod

2013. júl. 13. 17:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem a felfogása nehéz, te nem tudsz normálisan fogalmazni.
2013. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

NÉGER F...SZRA VÁGYIK A R...BANCJA!


Köszönjük, hogy ön is terjesztője lesz a HIV vírusnak!

2013. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó: olvasd el újra a kérdésem utolsó előtti mondatát!!
2013. júl. 13. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!