Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Keressem vagy ne?

Keressem vagy ne?

Figyelt kérdés
Még a nyaraláson tavaly megismerkedtem egy fiúval egy buliban, majd én sajnos hazautaztam és nem találkoztunk többet. Aztán keresett, hogy majd találkozzunk meg minden, írt többször is, de sajnos nem jött össze, mert messze lakunk egymástól. Tudom, gáz, de én még mindig rengeteget gondolok rá, pedig alig ismerem. Az idei nyárra is van tervben nyaralás arra a helyre, ahol találkoztunk és arra gondoltam, hogy felveszem vele a kapcsolatot. Nagyon ciki, hülyének nézne? Mert ez az egész már több, mint fél éve volt, lehet, hogy már el is felejtett.
2014. ápr. 24. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Óvatosan vedd fel vele a kapcsolatot, egyáltalán nem gáz...


Csak nehogy az legyen h közben már van vkije...

2014. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt írtad, már ő is keresett, szóval nem valószínű, hogy hülyének nézne. Veszíteni nem veszíthetsz, vedd fel vele a kapcsolatot! ;)
2014. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp irj neki!

hajrá!!

2014. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!