Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Könyvesboltokban ezt a könyvet...

Könyvesboltokban ezt a könyvet melyik kategóriánál keressem? Nincs többé jófiú?

Figyelt kérdés

[link]


aa könyvesboltban is ennyibe kerül, vagy lehet drágább?

kapható egyáltalán?


2014. febr. 1. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

menj oda egy eladóhoz, ő segít megkeresni

boltban lehet kicsit drágább, de ott legalább rögtön megkapod és nincs kiszállítási díj

2014. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, de túl cikis egy iilyen könyvet keresni
2014. febr. 1. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Kiszállítási díj ebooknál sincs szerintem :D

Az eladótól meg ne parázz, nagy boltba kell menni, ahol naponta nyolcvan embert eligazít, ne aggódj, félóra múlva nem fog rád emlékezni.

De kicsit utánagugliztam és szerintem ezt csak ebookként adták ki. Viszont pdf-et számítógépen, tableten is tudsz olvasni.

2014. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

igen, de túl cikis egy ilyen könyvet keresni >> Figyelj.. túl cikis ilyet kérdezni.. egy idegentől... aki eladó..??

Értem, hogy mit érzel.. De ez csak a te fejedben van így! :) Neked ez a könyv kell és kész. ki nem szarja le, hogy mit gondol egy könyvesbolti eladó.. :D Mellesleg tényleg hidegen hagyja, nap mint nap ezt csinálja. Viszont a könyvet csak ebookként tudod megvenni, azt tanácsolom, hogy ne csak olvasd hanem csináld! Tágítsd a komfortzónádat!!!

2014. ápr. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pszichológia, esetleg menedzserkönyvek
2014. ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
becsajozok -ra keress rá gugliban, az sokat fog segíteni!
2015. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!