Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor keressem így a csók...

Mikor keressem így a csók után, ha keressem egyáltalán? Mi működik a legjobban szerinted?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és a szülővárosomban gyakran visszajárok a volt gimimbe találkozni a régi tanárokkal, alattam járt diák ismerősökkel. Legutóbb múlt csütörtökön voltam és egy nálam két osztállyal lentebb jár(t) lány leszólított a folyosón. Beszélgettünk egy kicsit, aztán meghívtam egy italra az órái után.

Egy bárban aztán megittunk egy sört és jót dumáltunk vagy másfél órán át, majd a végén csókolóztunk. Elkísértem a buszhoz és felraktam rá. Azt mondtam majd beszélünk, konkrétum nélkül.


Ha később szeretnék tőle valamit, mit tegyek most? Keveset vagyok otthon, 14 napból kb. 3-4-et, de azért szeretném valahogy megnézni, hogy meddig tudnék eljutni vele.

Írjak rá? Találkozni úgy sem tudunk és maximum majd nyáron kezdhetnék vele valamilyen kapcsolatba, mert havi 2 találkozóval nem lehet elcsábítani valakit. Arra gondoltam várok. Mintha mi sem történt volna, visszajárogatok néha ugyanúgy a suliba, ha összefutok vele, meg mintha semmi nem történt volna.


2014. jan. 26. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nekem tuti szarul esne,ha egy srác a történtek után "semmi sem történt" alapon meg sem keresne meg semmi..szerintem nyugodtan írj rá. Ha kedvel és te is őt,akkor úgy is kialakul ez majd..
2014. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

És mit mondjak neki?


Hogy most csak két hetente láthatnánk egymást és ez a kapcsolat kezdeti szakaszában egyenlő a nullával (hiszen így ki sem tud alakulni kapcsolat), ezért ha akarok tőle valamit, akkor az leghamarabb május környékén lesz majd? Vagy járjunk össze két hetente smárolni azért?


Mit lehetne, hogy úgy tartsam meg a lehetőséget, hogy majd csak hónapok múlva éljek vele?

2014. jan. 26. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!