Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit szerettek a legjobban csók közben? Ha a barátnőtök hol simogat/cirógat?

Figyelt kérdés
( lehetőleg normálisan válaszoljatok, ne ökörségeket. Köszi! )
2009. jún. 10. 18:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Gondolok itt arra,hogy arc,nyak,hát,fül,kar... ilyenek... ??
2009. jún. 10. 18:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol akarja. Mi férfiak nem vagyunk igazán olyan szinten beerogénzónázva, mint a nők. Mindenhol jó.
2009. jún. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy a nyak, fül töve, és a hajad...általában a fiúk nagyon bírják...a körmöd hegyével cirógassad a fejét, fülét, nyakát...majd egyre leljebb:P

És majd magától jönni fog az egész...hidd el nekem:D

2009. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hátamat, fenekemet. Aztán elöl is... ;-)
2009. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én párom pl attól indul be nagyon, ha a hátát karmolászom közben, na nem erősen, csak szépen gyengéden, meg hát az én kis vacak körmeimmel... :D De hát neki bejön.

Na meg a haja... :)

2009. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem az a legjobb amikor közben átölel.
2009. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fke ***** válasza:
Teljesen rá van bízva a lányra. Jöhet akárhol:D
2009. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!