Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bármivel is jobban esne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármivel is jobban esne, ha a barátnőtök nem fiúval, hanem lánnyal csalna meg? (Csak csók, de akkor is. ).

Figyelt kérdés
És nem leszbi, elmondása szerint bi sem, de ha az akkor meg pláne megcsalás...
2009. jún. 18. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
azér az jobb sztem ha csajjal smárol inkább! bár megpróbálnám leszoktatni azért róla...
2009. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanmár... lánnyal való smárolás miért lenne megcsalás? Ez hülyeség!
2009. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sokkal megalázóbb, ha a barátod vagy barátnőd a vele azonos neművel csak meg. nem tudom, én így érezném, persze lehet, hogy bennem van a hiba. természetesen megcsalás, akár van mögötte érzelem, akár nincs.
2009. jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Én már nem 1x smárolgattam csajokkal és van barátom és nem vette megcsalásnak...!!!!

20/L

2009. jún. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem a fenntartásaid, mert egy másik embert engedett közel, olyan közel, ahol eddig csak te voltál. De egy csók... beszéljétek meg. Azért a megcsaláshoz kevés egy csók. Bár nem tudom, mennyi idős vagy, érzéseim szerint fiatal. Később is előfordulhat, hogy elcsattan egy csók mással (legyen fiú vagy lány), és ha ilyenkor azonnal megcsalásként kezeled, és szakitasz, vagy ilyesmi, akkor bizony pont a lényeg sikkad el. Beszélgess vele, mit érez és miért tette. És ha nem jelentett semmit, és nincs hatása a kapcsolatotokra, akkor szerintem emelkedj felül rajta. Ennél még sokkal komolyabb dolgokat is, mint egy csók, ki kell állnia egy igazi kapcsolatnak!
2009. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ugyan olyan a szitu. Megcsalás az,ha más emberrel csinálsz olyat,ami a másiknak már amúgy is megcsalás lenne. Persze ez valakinél csak a szex, másnál már a flört is az. És ez független attól,hogy az a személy azonos nemű vagy ellenkező nemű. A megcsalás,az megcsalás és kész. Nekem pl a csók már igencsak megcsalás és megbocsáthatatlan. De ki hogy áll a dolgokhoz. (Amúgy a barátom szerint ha egy lánnyal csalnám meg,az megalázóbb lenne, mintha fiúval tenném..) De soha nem csaltam meg,nem is fogom,sem lánnyal sem fiúval.
2009. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Úgy látom a kettőtök kapcsolata igazi szerelmi bensőséges kapcsolat :)


Te egy hülye libával vagy együtt, nem veszed észre? nagyon gáz ám. :) Nem az elképzelt nőt kell szeretni hanem a valóságot! Bár attól függ mint akarsz, ha csak egy rendszeresen kéznél levő puncit, akkor kár lenne otthagyni. ha esetleg megbízhatóságot és azt hogy szeressenek, akkor eléggé felejtős.

2009. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én erre nem tudnék erre megcsalásként gondolni. (Persze úgy bulibb lenne ha nézhetném:D) 22F
2009. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csak egy csók.Az semmi.Inkább örülj hogy nem pasival csinálta.A lányoknál ez a smárolás csak szórakozás.Nem kell komolyan venni.Sőt,megcsalásnak sem kell nevezni...
2009. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!