Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen helyet szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen helyet szerettek első raninak? Első randin is lehet első csók? Milyen témáról szerettek a legjobban beszélni randin? Mit szerettek milyen legyen a fiu?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok lécci!
2009. aug. 7. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
első randi az ismerkedésről szól, aktuális témákról meg magunkról a családunkról a munkánkról suliról ki mit szeret ilyesmikről. szerintem legelső randinak egy parkbeli séta tökéletes mert így senki nem költ "fölöslegesen" mint egy étteremben vagy moziban, ha esetleg nem jönnek be egymásnak a felek, plusz szerintem jobban el lehet lazulni beszélgetni séta közben. nekünk is így volt, a kiskutyám is velünk volt így az esetleges kínos csendet is megtörte a kutya:D szóval egy ilyen séta még nem jár semmilyen kötelezettséggel.
2009. aug. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

a kedvencem a séta a városban, esetleg leülünk egy padra, beszélgetünk, a kedvenceinkről, a zenéről, a közös baráti körünkről (ha közös), egymásról (pl én elmondok magamról dolgokat, aztán ő.), néha a suliról (ezt mindenki ellenzi, mert csak arról ne, de ez alatt nem azt értem, hogy megvitatjuk a fizikát...)

a fiú pedig legyen őszinte, kedves és nevettessen meg. ezek a legfontosabbak.

17/L

2009. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
cukrászda egy szelet sütivel, aztán egy séta a városban.
2009. aug. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak személyes tapaszatalatot tudok említeni: rendiztam mostanában egykét fiuval.2 elvitt a balcsi parta fagyizni :) a harmadik meg "csak" ugy sétálgatni avárosba. Ne értseetek félre, nem vagyok anyagias, nem érdekel a pénz meg mit vesz nekem stb.. de nem egy fagyis mellett mentünk el, és azt se kérdezte meg nem e ennék egy fagyit... hát azért jobban esett volna ha meghív egy fagyira, 200 ft, jaj, kibírja,főleg ha már randi.
2009. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!