Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az gáz ha egy 30 éves fiúval...

Boniem kérdése:

Az gáz ha egy 30 éves fiúval akarok összejönni? De még csak 18 éves vagyok?!

Figyelt kérdés
Sziasztok elég nagy bajban vagyok, igazából ismerem az illetőt pár hónapja, de teljesen megfogott és régóta beszélgetünk facebookon ,csak hát én most szeretnék kilépni egy 2éves kapcsolatból és elég nehéz így elképzelni a dolgokat, de viszont tetszik és szeretném megmondani neki, hogy egy randira elmehetnénk( még ha hülyén hangzik is ) de az illető olyan természetű, hogy lehet erről beszélni vele, csak felmerült az is, hogy nem gáz ez így ? Aggaszt még a kor is kicsit, hogy mit tegyek megtudnék neki felelni ? Elég szar a helyzet...segítsetek, adjatok tippet mivel kezdjem !? (az idióták hanyagoljanak és nem kérek észosztást senkitől)

2014. ápr. 18. 06:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
5/10 nem értettem a kommentedet ,15 év korkülönbség az gáz? 12 év van köztünk ..de ez is sok
2014. ápr. 18. 14:12
 12/12 anonim válasza:

30 éves férfi vagyok. Magamból indulok ki. Szívesen dugnék egy 18 éves lányt. Fiatal test, tele kiváncsisággal és szexualitással. Na ez az a rész, ami sok korombeli csávónak az agyán átfut. Aztán a következő kérdés a kapcsolat. Te még majdnemhogy tini vagy. Ő 30 körül vagy komoly kapcsolatot, vagy csak szeretőt akar magának.

Ha komoly kapcsolatot akar, akkor ezek a szempontok biztosan sokat fognak nyomni a szemében.

- Közös kassza idővel és addig sem az ő pénzén éltek ketten.

- Önálló vagy. Ha még engedélyt kell kérned arra, hogy kimenj este, várj pár évet.

- Közösen élés, amibe a szüleid nem pofáznak bele.

- Együttélés esetén közösen fizetett albérlet és rezsik, az 50-50% teljesen elfogadható.

- A házimunka egy része, nagyjából a fele. Lehetőleg időben, rinyálás nélkül :)

- Meg persze a sallang, jó szex, megbízhatóság, őszinteség stb...

2014. okt. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!